0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
China
Super League
Beijing Guoan FC
۰
۰
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۶:۰۰
Guangzhou FC
۱
۲
Wuhan Three Towns
Finished
۱۴:۰۰
Hebei CFFC
۲
۱
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۶:۰۰
Uzbekistan
Super League
Nasaf Qarshi
۱
۰
FC Olimpik Tashkent
inprogress
۱۹:۳۰
Metallurg Bekobod
۱
۱
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
South America
Copa Libertadores
Cerro Porteno
۰
۳
Palmeiras
Finished
۰۲:۴۵
Talleres de Cordoba
۱
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۲:۴۵
Velez Sarsfield
۱
۰
CA River Plate
Finished
۰۵:۰۰
Deportes Tolima
۰
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۵:۰۰
World
Friendly Club Matches
FC Midtjylland
۲
۱
AaB Aalborg
Finished
۱۶:۳۰
DAC Dunajska
۱
۰
Paksi FC
inprogress
۲۰:۰۰
NK Olimpija Ljubljana
۰
۰
NK Sibenik
inprogress
۱۹:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
FC Koper
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
NS Mura
۰
۰
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۰:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۲
۱
SV Rodinghausen
inprogress
۱۹:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۱
FC Dunav Ruse
inprogress
۱۹:۳۰
FC Botosani
۱
۳
FC Basel
Finished
۱۸:۳۰
MFK Ruzomberok
۰
۰
GKS Dospel Katowice
inprogress
۲۰:۳۰
SKU Amstetten
۱
۰
Wiener Viktoria
inprogress
۲۰:۳۰
PFK Botev Vratsa
۰
۰
APOEL Nicosia FC
inprogress
۱۹:۳۰
Lechia Gdansk
۲
۱
Radomiak Radom
Finished
۱۳:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۲
۰
Akron Tolyatti
Finished
۱۳:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۱
۱
Ludogorets Razgrad B
Finished
۱۱:۴۵
AC Sparta Praha
۳
۰
SFC Opava
Finished
۱۳:۳۰
FK Radnicki Nis
۰
۰
FC UTA Arad
inprogress
۱۹:۰۰
Gazisehir Gaziantep FK
۱
۰
AFC Hermannstadt
Finished
۱۸:۰۰
FK Dinamo Moscow
۲
۰
Energiya Khabarovsk
inprogress
۱۸:۳۰
FC Lugano
۰
۰
FC Ingolstadt 04
inprogress
۱۹:۳۰
Napredak Krusevac
۰
۰
MFK Skalica
inprogress
۲۱:۰۰
Norway
NM Cup
KFUM Oslo
۰
۰
Sogndal IL
inprogress
۲۰:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۰
۰
Ranheim Trondheim
inprogress
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۰
۰
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sandnes Ulf
۰
۰
Rosenborg BK
inprogress
۲۰:۳۰
United States
MLS
Portland Timbers
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۷:۰۰
Los Angeles Galaxy
۲
۳
Minnesota United
Finished
۰۷:۰۰
Chicago Fire
۱
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۴:۳۰
Toronto FC
۱
۲
Columbus Crew
Finished
۰۴:۰۰
FC Cincinnati
۴
۴
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Seattle Sounders
۱
۲
Montreal Impact
Finished
۰۶:۳۰
Los Angeles FC
۳
۱
FC Dallas
Finished
۰۷:۰۰
Europe
UEFA U19 Championship Women Qualification
Sweden U19 (W)
۱
۰
England U19 (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Italy U19 (W)
۲
۲
France U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Norway U19 (W)
۲
۱
Germany U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic U19 (W)
۰
۲
Spain U19 (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Asia
AFC Cup Group F
FC Khujand
۰
۰
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۸:۳۰
China
League One
Shanghai Jiading
۲
۰
Beijing BG
Finished
۱۶:۰۰
Shaanxi Changan
۱
۲
Qingdao Manatee
Finished
۱۲:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۲:۳۰
South America
Copa Sudamericana
Deportivo Cali
۰
۰
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۵:۰۰
The Strongest La Paz
۱
۲
Ceara CE
Finished
۰۲:۴۵
Deportivo Tachira FC
۱
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۵:۰۰
Jordan
Jordan League
Al Jazeera
۰
۰
Moghayer Al Sarhan
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Gimnasia y Esgrima La Plata
۲
۰
Flandria
Finished
۰۱:۳۵
Asia
AFC Cup Group G
Kedah
۵
۱
Visakha FC
Finished
۱۷:۳۰
Kaya FC
۰
۱
Bali United Pusam
Finished
۱۳:۳۰
Asia
AFC Cup Group I
The Cong Viettel FC
۵
۲
Hougang United FC
Finished
۱۴:۳۰
Phnom Penh Crown
۴
۲
Young Elephants FC
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
4. Deild
Berserkir
۱
۱
Hafnir
Finished
۰۰:۳۰
Alafoss
۱
۳
Golfklubbur Grindavikur
Finished
۰۰:۳۰
Smari
۰
۳
Hamar Hveragerdi
Finished
۰۰:۳۰
KB Breidholt
۲
۲
Lettir
Finished
۰۰:۳۰
Mongolia
Premier League
FC Ulaanbaatar
۱
۰
Khaan Khuns Erchim
Finished
۰۹:۳۰
Athletic 220
۰
۱
BCH Lions
Finished
۱۵:۳۰
Khovd
۰
۲
Tuv Buganuud
Finished
۱۲:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
Angelholms FF
-
-
Tvaakers IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Asia
AFC Cup Group E
Sogdiyona Jizzax
۳
۱
Altyn Asyr FK
Finished
۱۸:۳۰
CSKA Pamir Dushanbe
-
-
Neftchi Kochkor
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
United States
US Open Cup
Orlando City SC
۲
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
Asia
AFC Cup Group H
Kuala Lumpur FA
۲
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۳۰
Jamaica
Premier League
Dunbeholden FC
۴
۴
Cavaliers FC
Finished
۰۵:۰۰
Waterhouse FC
۱
۱
Harbour View FC
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Reserve League
Lanus Reserves
۱
۰
Union Santa Fe Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Banfield Reserves
۱
۰
Boca Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۰
۰
Arsenal de Sarandi Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Almagro Reserves
۰
۰
Ferro Carril Oeste Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Chacarita Juniors Reserves
۲
۱
Quilmes Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۰
۰
Leandro N. Alem Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Klubi 04
۱
۰
Ilves II
inprogress
۲۰:۰۰
Brazil
Serie B
Nautico Capibaribe
۱
۱
Criciuma EC
Finished
۰۲:۳۰
Novorizontino SP
۲
۰
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۵:۰۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۰
۰
Tombense MG
Finished
۰۵:۰۰
Lithuania
II Lyga
FK Jonava II
۱
۱
Ateitis Vilnius
Finished
۱۸:۳۰
Vilnius FK Zalgiris C
-
-
FSK Radviliskis
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Gambia
GFA Premier League
Gambia Ports Authority
۰
۰
Hawks FC
Finished
۰۱:۰۰
India
Shillong Premier League
Mawkhar
۱
۳
Ryntih
Finished
۱۵:۰۰
Latvia
LMT Virsliga
Valmieras FK
۱
۱
Spartaks Jurmala
inprogress
۱۹:۳۰
Rigas Futbola Skola
۰
۰
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۲۰:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Riteriai B
-
-
FA Siauliai B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
United States
USL Championship
San Diego Loyal
۲
۱
Orange County SC
Finished
۰۶:۳۰
Rio Grande Valley FC
۰
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۰۰
Charleston Battery
۳
۴
Atlanta United II
Finished
۰۴:۰۰
Norway
Interkretsserie U19
Stabaek U19
۴
۲
Fredrikstad U19
Finished
۱۸:۳۰
KFUM U19
۱
۳
Asker U19
Finished
۱۴:۳۰
Kazakhstan
2nd League
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
۱
۱
Okzhetpes Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Zhetysu Taldykorgan Reserves
۲
۰
Tobol Kostanay Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Ontustyk Reserves
۲
۱
FC Ordabasy Shymkent Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۰
۴
Akzhayik Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Khan Tengri FC
۵
۰
FK Aksu Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Taraz Reserves
۱
۲
Jas Qyran
Finished
۱۶:۳۰
FK Kaspyi Aktau Reserves
۳
۳
FK Atyrau Reserves
Finished
۱۷:۰۰
FC Aktobe City
۱
۲
FC Arys
Finished
۱۵:۳۰
Malaysia
U21 Cup
Melaka U21
۰
۲
Johor Darul Takzim III U21
Finished
۱۳:۱۵
Selangor FA U21
۱
۰
Petaling Jaya City FC U21
Finished
۱۳:۱۵
PDRM U21
۰
۷
Terengganu FC III U21
Finished
۱۳:۱۵
Cameroon
Elite One
Eding Sport FC
۰
۰
Canon Sportif de Yaounde
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Pitea IF
-
-
TEAM TG FF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
United States
USL League Two
FC Motown II
۵
۰
Morris Elite
Finished
۰۳:۳۰
Nona FC
۳
۰
FC Florida U23
Finished
۰۳:۳۰
South Bend Lions
۳
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۳:۳۰
Albion Hurricanes Royals
۲
۱
Corpus Christi FC
Finished
۰۴:۳۰
South Georgia Tormenta FC II
۴
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
West Chester United
۱
۲
Ocean City Noreasters
Finished
۰۴:۰۰
Tampa Bay United
۰
۰
Florida Elite
Finished
۰۳:۳۰
Christos FC
۰
۳
Lionsbridge FC
Finished
۰۳:۳۰
Cedar Stars Rush
۴
۲
Westchester Flames
Finished
۰۳:۳۰
FA Euro New York
۰
۰
Long Island Rough Riders
Finished
۰۴:۳۰
Boston Bolts
۰
۱
AC Connecticut
Finished
۰۴:۰۰
Minneapolis City
۱
۲
FC Manitoba
Finished
۰۴:۳۰
Chicago FC United
۲
۰
St. Louis Lions
Finished
۰۴:۰۰
New Jersey Copa
۲
۵
Hudson Valley Hammers
Finished
۰۱:۳۰
Chicago Dutch Lions
۳
۵
Chicago City SC
Finished
۰۴:۳۰
San Francisco City
۰
۱
Marin FC Legends
Finished
۰۶:۳۰
Ethiopia
Premier League
Welayta Dicha
۰
۲
Welkite Ketema
Finished
۱۱:۳۰
Sebeta City
۱
۰
Arba Minch City FC
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Baiano 2
Fluminense De Feira
۱
۰
Flamengo de Guanambi
Finished
۰۲:۴۵
Mexico
Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۱
۰
Atletico Morelia
Finished
۰۶:۳۵
Coyotes de Tlaxcala
۲
۰
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۴:۳۵
CD Tapatio
۳
۱
Alacranes de Durango
Finished
۰۲:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Bouake FC
۰
۰
FC San Pedro
inprogress
۲۰:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Switzerland (W)
۰
۰
England (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Estonia
Esiliiga
Paide Linnameeskond II
۰
۰
FC Elva
inprogress
۲۰:۳۰
Viimsi JK
۰
۰
JK Nomme United
inprogress
۲۰:۳۰
Pärnu JK
۰
۰
Harju Jalgpallikool
inprogress
۲۰:۳۰
FCI Levadia Tallinn U21
۲
۱
FC Flora Tallinn II
inprogress
۱۹:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۰
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Baiano U20
Vitoria BA U20
۱
۲
EC Bahia U20
Finished
۰۲:۴۵
United States
USL League One
Greenville Triumph SC
۳
۱
North Carolina
Finished
۰۳:۳۰
FC Tucson
۰
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
Brescia Barra Clube
۱
۱
CAAC Brasil FC
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Western Australia State Cup Women
Perth SC (W)
۴
۱
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bhutan
Premier League
Ugyen Academy FC
۷
۱
Friends United FC
Finished
۱۷:۳۰
Tensung FC
۲
۱
Thimphu Raven FC
Finished
۱۴:۳۰
United States
WPSL
FC Dallas (W)
۲
۳
D'Feeters Kicks SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
WFC Charlotte (W)
۰
۴
Charlotte Lady Eagles (W)
Finished
۰۳:۳۰
United States
NPSL
Akron City
۰
۸
Cleveland SC
Finished
۰۴:۰۰
Pensacola
۰
۰
Tallahassee SC
inprogress
۰۴:۳۰
Central Florida Panthers SC
۳
۲
Miami United FC
Finished
۰۳:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu Kalev
۱
۰
Tallinna JK Legion II
inprogress
۲۰:۳۰
Nomme Kalju II
۰
۰
Tartu JK Welco
inprogress
۲۰:۳۰
Raplamaa JK
۰
۰
Tabasalu Charma
inprogress
۲۰:۳۰
Bangladesh
Premier League
Mohammedan Dhaka
۰
۰
Bashundhara Kings
Cancelled
۱۴:۳۰
Morocco
Botola Pro
Olympique Khouribga
۱
۴
Olympique de Safi
Finished
۰۰:۰۰
RSB Berkane
۳
۱
Chabab Mohammedia
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Carioca 2
Volta Redonda
۴
۲
Macae Esporte
Finished
۰۲:۳۰
Egypt
Premier League
Smouha
۳
۲
Al Ahly Cairo
Finished
۰۰:۰۰
Iceland
U19 League
Fram/Úlfarnir U19
۱
۱
Fjolnir U19
Finished
۰۰:۳۰
North and Central America
CONCACAF U20 Championship
Dominican Rep U20
۱
۰
Jamaica U20
Finished
۰۳:۳۰
Guatemala U20
۲
۱
Mexico U20
Finished
۰۶:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Sydney Olympic U20
۳
۱
Manly United FC U20
Finished
۱۴:۰۰
Asia
AFC Cup Group J
Eastern Sports Club
۳
۱
Tainan City Steel
Finished
۱۴:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Melhus IL
۰
۰
Rosenborg BK II
inprogress
۲۰:۳۰
Finland
Kolmonen
TuPS
۰
۲
KoiPS
inprogress
۲۰:۳۰
Esse IK
۰
۰
FC Kiisto
inprogress
۲۰:۳۰
Kultsu
۱
۰
MYPA
inprogress
۲۰:۳۰
TP-T
۱
۰
FC Haka Juniors
inprogress
۲۰:۳۰
SIF
۱
۰
Norrvalla FF
inprogress
۲۰:۳۰
Iceland
2. Deild
Aegir
۲
۰
Hottur/Huginn
Finished
۰۰:۴۵
Canada
Canadian Premier League
Forge FC
۰
۱
Valour FC
Finished
۰۳:۳۰
Belarus
Reserve League
BATE Borisov Reserves
۲
۰
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۸:۳۰
FK Gomel Reserves
۴
۲
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۸:۳۰