0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Norwich City FC
۰
۵
Tottenham Hotspur
Finished
۱۹:۳۰
Manchester City
۳
۲
Aston Villa
Finished
۱۹:۳۰
Arsenal
۵
۱
Everton
Finished
۱۹:۳۰
Brentford
۱
۲
Leeds United
Finished
۱۹:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۰
Manchester United
Finished
۱۹:۳۰
Chelsea
۲
۱
Watford FC
Finished
۱۹:۳۰
Leicester City
۴
۱
Southampton FC
Finished
۱۹:۳۰
Burnley FC
۱
۲
Newcastle United FC
Finished
۱۹:۳۰
Liverpool
۳
۱
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۹:۳۰
Brighton and Hove Albion
۳
۱
West Ham United
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie A
Salernitana
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SSC Venezia
-
-
Cagliari
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sassuolo
۰
۳
AC Milan
Finished
۲۰:۳۰
Internazionale Milano
۳
۰
Sampdoria
Finished
۲۰:۳۰
Spezia
۰
۳
Napoli
Finished
۱۵:۰۰
Portugal
Taca de Portugal
FC Porto
۳
۱
CD Tondela
inprogress
۲۰:۴۵
Spain
Primera Division
Osasuna
۰
۰
Real Mallorca
inprogress
۲۲:۳۰
Alaves
۰
۰
Cadiz
inprogress
۲۲:۳۰
Granada CF
۰
۰
RCD Espanyol
inprogress
۲۲:۳۰
Elche
۳
۱
Getafe
Finished
۲۰:۰۰
Iran
Azadegan League
Malavan
۱
۲
Esteghlal Molasani
Finished
۱۹:۰۰
Arman Gohar
۲
۱
Shams Azar Qazvin
Finished
۱۹:۰۰
Esteghlal Khuzestan
۱
۲
Mes Kerman FC
Finished
۱۹:۰۰
Shahin
۰
۲
Kheybar Khorramabad
Finished
۱۹:۳۰
FC Vista Turbine
۱
۱
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۹:۰۰
Qashqai Shiraz
۱
۱
Shahrdari Astara
Finished
۱۹:۰۰
Machine Sazi FC
۳
۳
Saipa
Finished
۱۹:۰۰
Rayka Babol FC
۱
۰
Mes Shahr-e Babak
Finished
۱۹:۰۰
Shahrdari Hamedan
۱
۱
Khoosheh Talai
Finished
۱۹:۰۰
Netherlands
Eredivisie
AZ Alkmaar
۲
۰
SC Heerenveen
Finished
۱۷:۰۰
SBV Vitesse
۳
۰
FC Utrecht
inprogress
۲۰:۳۰
Belgium
Jupiler League
Club Brugge KV
۱
۰
RSC Anderlecht
inprogress
۲۱:۰۰
Union St.-Gilloise
۰
۱
Royal Antwerp FC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie A
Santos FC Sao Paulo
۰
۰
Ceara CE
Finished
۰۲:۰۰
Fortaleza EC
-
-
Fluminense RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Corinthians Paulista
-
-
Sao Paulo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
EC Juventude
۰
۳
Palmeiras
Finished
۰۲:۳۰
Cuiaba
۱
۱
Internacional RS
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۲
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۰۰
CR Flamengo RJ
۱
۰
Goias EC
Finished
۰۰:۰۰
America Mg
۱
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeju United
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۲:۰۰
Daegu FC
۳
۰
Gangwon FC
Finished
۱۲:۰۰
Suwon City
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
Superliga
FC Copenhagen
۳
۰
AaB Aalborg
Finished
۱۹:۳۰
FC Midtjylland
۳
۲
Randers FC
Finished
۱۹:۳۰
Brondby I.F.
۲
۱
Silkeborg IF
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
Super Lig
Adana Demirspor
۷
۰
Goztepe AS Izmir
Finished
۲۰:۳۰
Fatih Karagumruk
۰
۱
Alanyaspor
Finished
۱۷:۳۰
Hatayspor
۴
۱
Giresunspor
Finished
۲۰:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۳
۱
Trabzonspor
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Boca Juniors
-
-
Tigre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Serbia
Super Liga
Partizan Belgrade
۱
۰
FK Radnicki Nis
inprogress
۲۱:۰۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۲
۱
FK Vozdovac
inprogress
۲۱:۰۰
FK Backa Topola
۰
۱
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۱:۰۰
Japan
J League
Jubilo Iwata
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۰:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۴
۱
FC Haka Valkeakoski
Finished
۲۰:۰۰
FC Lahti
۰
۲
AC Oulu
Finished
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
UAE League
Ajman
۰
۴
Al Ain
Finished
۱۸:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai
۱
۱
Baniyas FC
inprogress
۲۱:۳۰
Ittihad Kalba
۲
۳
Al Khaleej Khor Fakkan
inprogress
۲۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Gyeongnam FC
۲
۲
Gwangju FC
Finished
۱۱:۳۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Busan I. Park
Finished
۱۱:۳۰
FC Anyang
۰
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Saudi Arabia
Pro League
Al Ahli Jeddah
۰
۰
Abha
inprogress
۲۲:۳۰
Al Fateh
۱
۲
Al-Tai
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie B
SSD Monza 1912
-
-
Brescia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Spain
Segunda Division
Ponferradina
۰
۳
Leganes
Finished
۰۰:۳۰
Eibar
۲
۰
Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۱
۲
Real Valladolid
Finished
۰۰:۳۰
Girona FC
۲
۰
CD Mirandes
Finished
۰۰:۳۰
Las Palmas
۲
۱
Real Oviedo
Finished
۰۰:۳۰
Union Deportiva Almeria
۱
۱
Alcorcon
Finished
۰۰:۳۰
Bolivia
LFPB
Independiente Petrolero
۰
۰
Royal Pari
Finished
۰۱:۴۵
Blooming
-
-
Real Tomayapo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Jorge Wilstermann
-
-
Bolivar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Universitario De Vinto
-
-
Always Ready
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Morocco
Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
۰
۰
Olympique Khouribga
inprogress
۲۱:۴۵
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۲
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۹:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
-
-
Pyramids FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Al Masry Club
۰
۰
Future FC
inprogress
۲۱:۰۰
Ceramica Cleopatra FC
۴
۱
Misr Lel Makasa
Finished
۱۸:۳۰
El Ismaily Sporting Club
۲
۲
National Bank
Finished
۱۸:۳۰
Austria
2. Liga
SC Austria Lustenau
۴
۰
FK Austria Wien II
Finished
۱۹:۳۰
Floridsdorfer AC
۳
۱
FC Juniors OO
Finished
۱۹:۳۰
Grazer AK 1902
۴
۱
SV Lafnitz
Finished
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien II
۵
۲
SKU Amstetten
Finished
۱۹:۳۰
Wacker Innsbruck
۳
۰
FC Dornbirn
Finished
۱۹:۳۰
SV Kapfenberg
۰
۰
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۹:۳۰
FC Liefering
۴
۱
SV Horn
Finished
۱۹:۳۰
SK Vorwarts Steyr
۲
۰
SKN St. Polten
Finished
۱۹:۳۰
Paraguay
Primera Division
Resistencia SC
۰
۰
Sol de America
Finished
۰۱:۰۰
General Caballero JLM
۰
۴
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
Ecuador
Serie A
Guayaquil City
۲
۲
LDU Quito
Finished
۰۵:۳۰
Delfin
۱
۰
Gualaceo SC
Finished
۰۰:۳۰
Emelec Guayaquil
۰
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۳:۰۰
Poland
1. Division
Widzew Lodz
۲
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۵:۱۰
Skra Czestochowa
۱
۱
GKS Jastrzebie
Finished
۱۵:۱۰
Arka Gdynia
۲
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۵:۱۰
Stomil Olsztyn
۱
۰
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۵:۱۰
OKS Odra Opole
۰
۳
Resovia Rzeszow
Finished
۱۵:۱۰
Gornik Polkowice
۰
۱
Miedz Legnica
Finished
۱۵:۱۰
Chrobry Glogow
۴
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۵:۱۰
GKS 71 Tychy
۱
۱
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۵:۱۰
GKS Dospel Katowice
۲
۰
LKS Lodz
Finished
۱۵:۱۰
Switzerland
Super League
BSC Young Boys Bern
۳
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۹:۰۰
FC Zurich
۲
۳
FC Luzern
Finished
۱۹:۰۰
FC St. Gallen
۴
۰
Lausanne-Sports
Finished
۱۹:۰۰
FC Sion Sitten
۳
۳
Servette Geneve FC
Finished
۱۹:۰۰
FC Basel
۲
۱
FC Lugano
Finished
۱۹:۰۰
Republic of Korea
K-4 League
Yangpyeong FC
۱
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
United States
USL League One
North Carolina
۱
۰
Greenville Triumph SC
Finished
۰۳:۳۰
Forward Madison FC
۱
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۰
۴
Central Valley Fuego
Finished
۰۴:۰۰
Republic of Korea
K3 - League
Mokpo City
۰
۰
Ulsan Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Yangju Citizen
۱
۰
Gimhae City
Finished
۱۲:۳۰
Gangneung City
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۰:۳۰
Cheongju City FC
۰
۳
Hwaseong FC
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Serie D Group 1
Rio Branco AC
۲
۲
Amazonas FC
Finished
۰۱:۳۰
Colombia
Primera A
Junior
۱
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۵:۰۰
Envigado
۱
۴
Deportes Tolima
Finished
۰۰:۳۰
Independiente Medellin
۲
۰
La Equidad
Finished
۰۲:۴۵
Japan
J2 League
Renofa Yamaguchi
۱
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Machida Zelvia
۲
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Serie D Group 3
America RN (Rio Grande do Norte)
۰
۰
Sao Paulo Crystal
Finished
۰۰:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
۱
۲
BK Hacken
Finished
۲۰:۰۰
Hammarby IF
۳
۰
IFK Norrkoping
Finished
۱۷:۳۰
Kalmar FF
۱
۰
Djurgardens IF
Finished
۲۰:۰۰
IF Elfsborg
۳
۱
IFK Goteborg
Finished
۱۷:۳۰
Varbergs BoIS FC
۲
۱
Degerfors IF
Finished
۱۷:۳۰
Norway
Eliteserien
Ham-Kam
۰
۰
Rosenborg BK
inprogress
۲۲:۳۰
FK Haugesund
۱
۴
FK Bodo Glimt
Finished
۲۰:۳۰
Stromsgodset IF
۳
۲
Valerenga IF Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Jerv
۰
۱
Odds Ballklubb
Finished
۲۰:۳۰
Sarpsborg 08
۱
۲
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Tromso IL
۱
۱
Viking Stavanger
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۴
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL Championship
Oakland Roots SC
۱
۰
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۳
۱
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Rio Grande Valley FC
۲
۱
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۰۰
Charleston Battery
۰
۴
Miami FC
Finished
۰۳:۳۰
Indy Eleven
۲
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۳:۳۰
Louisville City FC
۰
۲
Monterey Bay
Finished
۰۴:۰۰
San Antonio FC
۰
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Cancelled
۰۵:۰۰
Detroit City FC
۳
۱
Atlanta United II
Finished
۰۴:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۰
Hartford Athletic
Cancelled
۰۵:۰۰
Orange County SC
۲
۲
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
New Mexico United
۰
۰
Phoenix Rising
Cancelled
۰۵:۳۰
United States
MLS
Nashville SC
۲
۲
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۲
۲
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Columbus Crew
۰
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۰۰
FC Cincinnati
۲
۳
New England Revolution
Finished
۰۲:۳۰
Mauritania
Division 1
FC Tevragh-Zeïne
۲
۲
ASC Tidjikja
Finished
۰۰:۱۰
ASC Snim
۳
۲
ASAC Concorde
Finished
۰۲:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۱
۱
Sydney University SFC
Finished
۰۹:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
1. FC Nurnberg (W)
۳
۳
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Elversberg (W)
۱
۲
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Henstedt-Ulzburg (W)
۱
۳
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۶:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۱
۳
SV Meppen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Bocholt (W)
۲
۸
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۳:۳۰
RB Leipzig (W)
۶
۱
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie C
Brasil de Pelotas
۰
۱
Figueirense FC
Finished
۰۱:۳۰
FC Atletico Cearense
۰
۱
ABC Futebol Clube
Finished
۰۰:۳۰
Manaus FC
-
-
Sao Jose PA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Mirassol FC
۲
۱
AE Altos
Finished
۱۸:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
B36 Torshavn
۰
۰
AB Argir
inprogress
۲۱:۳۰
HB Torshavn
۳
۰
07 Vestur Sorvagur
Finished
۱۸:۳۰
Víkingur Gota
۰
۰
KI Klaksvík
Finished
۱۸:۳۰
B68 Toftir
۰
۱
EB Streymur
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga I Championship Group
FCSB
-
-
CFR 1907 Cluj
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Delfines Del Este
۱
۱
Universidad O&M FC
Finished
۰۰:۳۰
Hungary
NB II
Budapest Vasas SC
۳
۳
Soroksar SC
Finished
۱۸:۰۰
Diosgyor VTK
۲
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۲۰:۳۰
Kecskemeti TE
۷
۲
Szentlorinc SE
Finished
۲۰:۳۰
BFC Siofok
۱
۱
Budaorsi SC
Finished
۲۰:۳۰
Csakvar TK
۱
۰
SK Ajka Padragkut SE
Finished
۲۰:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۲
۱
III Keruleti Tue Upe
Finished
۲۰:۳۰
Gyori ETO FC
۴
۰
Dorogi FC
Finished
۲۰:۳۰
Pecsi MFC
۱
۱
Duna Aszfalt Tiszakecske
Finished
۲۰:۳۰
Szolnok MAV FC
۱
۲
Haladas
Finished
۲۰:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۱
۴
Szeged-Csanad Grosics
Finished
۲۰:۳۰
El Salvador
Primera Division
CD Aguila
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۳۰
Singapore
Premier League
Geylang United FC
۰
۰
Hougang United FC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۲
۱
Belconnen United (W)
Finished
۰۷:۱۵
Gungahlin United (W)
۱
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۹:۳۰
Wagga City Wanderers (W)
۰
۵
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۰۰
Hungary
NB III
Puskas Academy II
۲
۱
BVSC Zuglo
Finished
۱۳:۳۰
Diosgyori VTK II
۲
۲
Putnok VSE
Finished
۱۳:۳۰
Gyirmot SE II
۲
۲
FC Tatabanya
Finished
۱۳:۳۰
Paksi SE II
۰
۳
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
Zalaegerszegi TE II
۱
۴
Kaposvari Rakoczi FC
Finished
۱۳:۳۰
Senyo Carnifex FC
۱
۱
Debrecen EAC
Finished
۱۹:۳۰
Gyori ETO FC II
۴
۰
SC Sopron
Finished
۱۶:۳۰
Kelen SC
۰
۰
Papai Perutz
Finished
۱۹:۳۰
Monori SE
۱
۲
Balassagyarmati VSE
Finished
۱۹:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۹:۳۰
Fuzesgyarmati SK
۲
۳
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۹:۳۰
Tallya Kse
۰
۱
BKV Elore
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
2nd League
Khan Tengri FC
۲
۱
SD Family
Finished
۱۶:۳۰
FK Aksu Reserves
۳
۳
Tobol Kostanay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
FC Ordabasy Shymkent Reserves
۰
۳
FK Atyrau Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Kyzyl-Zhar Reserves
۳
۲
Okzhetpes Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۰
PFC Slavia Sofia
inprogress
۲۲:۰۰
PFC Levski Sofia
۰
۱
PFC Ludogorets Razgrad
inprogress
۲۲:۰۰
PFC Cherno More Varna
۰
۰
PFC CSKA Sofia
inprogress
۲۲:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Vancouver Whitecaps II
۲
۲
Minnesota United FC II
Finished
۰۲:۳۰
New York City FC II
۳
۰
Chicago Fire FC II
Finished
۰۰:۳۰
Rochester New York FC
۳
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۲:۳۰
Orlando City II
۶
۰
Inter Miami II
Finished
۰۲:۳۰
Columbus Crew II
۰
۰
Toronto FC II
Cancelled
۰۳:۳۰
Panama
LPF
Atletico Chiriqui
۱
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Uberaba
۰
۱
Tupi MG
Finished
۰۲:۰۰
Varginha EC
۱
۰
SC Aymores
Finished
۱۷:۳۰
Uruguay
Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Albion FC
Finished
۰۰:۳۰
Penarol Montevideo
۱
۰
Boston River
Finished
۰۳:۰۰
Danubio
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Liverpool FC Montevideo
۲
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۲۰:۳۰
Venezuela
Primera Division
Zulia FC
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۴۵
Mineros de Guayana
۱
۲
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۴:۰۰
Metropolitanos FC
-
-
Aragua FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chile
Segunda Division
Independiente de Cauquenes
۰
۳
Trasandino Los Andes
Finished
۰۰:۳۰
San Marcos
۱
۰
Deportes Concepcion
Finished
۰۵:۳۰
Deportes Valdivia
۱
۲
General Velasquez
inprogress
۲۰:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Real Frontera
۲
۳
Rayo Zuliano
Finished
۰۰:۳۰
Libertador FC
۰
۰
Anzoategui
Finished
۰۱:۳۰
Yaracuyanos FC
۱
۳
Atletico La Cruz
Finished
۰۰:۰۰
Universidad Los Andes Merida
۱
۰
Trujillanos FC
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Los Andes
۲
۰
CA Fenix
Finished
۰۰:۴۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۲
۲
CA San Miguel
inprogress
۲۱:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
CA Estudiantes Caseros
۲
۱
Quilmes Atletico Club
Finished
۰۲:۴۰
Atletico de Rafaela
-
-
Ferro Carril Oeste
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gimnasia Mendoza
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guillermo Brown
۲
۰
Club Atletico Mitre
inprogress
۲۱:۳۰
CA San Telmo
۰
۰
Club Atletico Alvarado
inprogress
۲۱:۳۰
United States
USL League Two
Houston FC
۳
۲
Brazos Valley
Finished
۰۴:۳۰
Albion Hurricanes Royals
۳
۵
Round Rock SC
Finished
۰۴:۳۰
Toledo Villa FC
۰
۰
Dayton Dutch Lions FC
inprogress
۲۲:۳۰
FA Euro New York
۰
۰
Westchester Flames
inprogress
۰۴:۳۰
Reading United AC
۲
۲
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
South Bend Lions
۱
۲
Fort Wayne FC
Finished
۰۲:۰۰
Peachtree City MOBA
۰
۲
SC United Bantams
Finished
۰۴:۰۰
Golden State Force
۱
۲
Ventura County Fusion
Finished
۰۶:۳۰
Kaw Valley
۱
۳
St. Louis Lions
Finished
۰۱:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
GKS Katowice (W)
۰
۱
Rekord Bielsko-Biala Women (W)
Finished
۱۲:۴۵
GKS Gornik Leczna (W)
۳
۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۲:۴۵
APLG Gdansk (W)
۰
۱
KKPK Medyk Konin (W)
Finished
۱۲:۴۵
UJ Krakow (W)
۱
۲
UKS SMS Lodz (W)
Finished
۱۲:۴۵
Armenia
Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
۱
۲
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۷:۱۵
Noravank
۱
۱
Alashkert
Finished
۱۷:۱۵
Chile
Primera Division
Union La Calera
۱
۱
La Serena
Finished
۰۴:۳۰
O'Higgins
-
-
Colo Colo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Universidad de Chile
۳
۲
Huachipato
Finished
۰۲:۰۰
Palestino Santiago
۳
۱
Cobresal Salvador
Finished
۲۰:۳۰
Japan
Empowerment League Women
Urawa Red Diamonds (W)
۲
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۱
۲
Vegalta Sendai (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۰
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۱
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۲
۵
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
Ethiopia
Premier League
Adama City FC
۳
۰
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
Arba Minch City FC
۰
۰
Welayta Dicha
Finished
۱۴:۳۰
Fasil Kenema
۱
۰
Saint George
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division Women
Espanyol (W)
۳
۲
CE Seagull (W)
Finished
۱۴:۰۰
CDEF Logrono (W)
۱
۱
CD Parquesol CF (W)
Finished
۱۴:۰۰
Real Oviedo (W)
۲
۳
Deportivo La Coruna (W)
Finished
۱۴:۰۰
Cacereno (W)
۱
۱
UD Granadilla Tenerife B (W)
Finished
۱۴:۰۰
Cordoba (W)
۳
۲
La Solana (W)
Finished
۱۴:۰۰
Alhama CF (W)
۲
۲
CD Santa Teresa (W)
Finished
۱۴:۰۰
FC Barcelona B (W)
۵
۲
Osasuna (W)
Finished
۱۴:۰۰
SE AEM (W)
۰
۲
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۴:۰۰
Granada (W)
۴
۱
Madrid CFF II (W)
Finished
۱۴:۰۰
Real Union de Tenerife (W)
۴
۰
CD Pozoalbense (W)
Finished
۱۴:۰۰
Denmark
1st Division
Hobro
۱
۲
Esbjerg F.B.
Finished
۱۶:۳۰
Vendsyssel FF
۱
۱
Koge
Finished
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC.
۳
۲
Fremad Amager
Finished
۱۶:۳۰
Iran
2nd Division
Mes Novin Kerman
۱
۰
Khalij Fars Mahshahr
Finished
۱۸:۴۵
Espad Tehran
۱
۳
Navad Urmia
Finished
۱۷:۴۵
Cyprus
1. Division
Pafos FC
۳
۱
APOEL Nicosia FC
Finished
۲۰:۳۰
Apollon Limmassol FC
۰
۱
AEK Larnaca
Finished
۲۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۰
۰
Malacateco
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Primera A Women
Racing Club (W)
۱
۱
CA Estudiantes Caseros (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Defensores de Belgrano (W)
۰
۱
CA Independiente (W)
Finished
۲۰:۳۰
El Porvenir (W)
۱
۳
River Plate (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF
Ourense CF
۴
۰
AD Llerenense
Finished
۰۰:۳۰
UE Olot
۱
۰
Tenerife B
Finished
۱۴:۳۰
Saguntino
۲
۰
UM Escobedo
inprogress
۲۲:۰۰
SD Beasain
۳
۰
UDC Txantrea
Finished
۱۴:۳۰
Quintanar Rey
۱
۰
FC Cartagena II
inprogress
۲۲:۰۰
Peru
Primera Division
Universitario de Deportes
۱
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۴:۳۰
Cienciano Cusco
۳
۲
Utc de Cajamarca
Finished
۰۱:۰۰
Sport Boys
-
-
Carlos A. Mannucci
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Deportivo Municipal
۰
۳
Alianza Lima
Finished
۲۰:۳۰
Atletico Grau
۰
۰
Alianza Atletico
inprogress
۲۲:۳۰
United States
NISA
Maryland Bobcats FC
۱
۴
Bay Cities FC
Finished
۰۳:۳۰
Flower City Union
۱
۵
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۳۰
Valley United FC
۱
۱
ASC San Diego
Finished
۰۷:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF
CD La Nucia
۲
۰
CD Coria
Finished
۰۰:۰۰
Merida
۲
۱
CF Cristo Atletico
Finished
۰۰:۰۰
Real Murcia
۱
۰
SD Rayo Cantabria
inprogress
۲۲:۰۰
Don Benito
۱
۰
Aguilas CF
Finished
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۱
۳
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
Real Sociedad C
۰
۰
Eldense
inprogress
۲۲:۰۰
Navalcarnero
۰
۲
Ceuta
inprogress
۲۲:۰۰
Cacereno
۰
۱
CD Teruel
inprogress
۲۲:۰۰
SCR Pena Deportiva
۰
۰
Coruxo CF
inprogress
۲۲:۰۰
AD Union Adarve
۱
۱
Hercules Alicante
Finished
۰۰:۰۰
Germany
Berlin Liga
FSV Spandauer Kickers
۲
۳
TUS Makkabi
Finished
۱۵:۰۰
FC Stern Marienfelde
۱
۱
TSV Rudow
Finished
۱۴:۰۰
1. FC Wilmersdorf
۱
۱
Reinickendorfer Fuchse
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Coppa Italia Women
Juventus FC (W)
۲
۱
AS Roma (W)
Finished
۱۶:۴۵
Algeria
Division 1
MC Oran
۰
۰
CR Belouizdad
Finished
۲۰:۳۰
RC Arba
۳
۱
ES Setif
Finished
۱۹:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Træff
۲
۱
Frigg
inprogress
۲۰:۴۵
Baerum SK Sandvika
۰
۱
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۶:۳۰
Brattvag
۲
۱
Kjelsas Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Alta IF
۲
۱
Levanger FK
Finished
۱۵:۳۰
Gjovik-Lyn
۱
۰
Asker Fotball
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Landesliga
Favoritner AC
۲
۲
SC Mannsworth
Finished
۱۲:۴۵
WAF Brigittenau
۲
۱
Sportunion Mauer
Finished
۱۳:۰۰
Klingenbach
۲
۴
ASK Kohfidisch
Finished
۱۹:۳۰
FC Zirl
۱
۱
FC Volders
Finished
۱۳:۳۰
UFC Markt Allhau
۰
۰
FSG Oberpetersdorf
Finished
۱۹:۳۰
St Michael/Lav
۰
۵
SV Ludmannsdorf
Finished
۱۴:۰۰
ASKO Koettmannsdorf
۵
۱
Sv Admira Villach
Finished
۱۸:۰۰
Poland
III Liga
OKS Swit Skolwin
۰
۰
Baltyk Gdynia
Finished
۲۰:۳۰
Gornik Zabrze II
۱
۲
Stal Brzeg
Finished
۱۴:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۱
Pogon Szczecin II
Finished
۱۴:۳۰
Cracovia Krakow II
۰
۱
LKS Lagow
Finished
۱۵:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۳
۱
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۴:۳۰
Miedz Legnica ll
۱
۶
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۸:۳۰
Sokol Sieniawa
۲
۰
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۸:۳۰
Unia Skierniewice
۱
۳
Pelikan Lowicz
Finished
۱۸:۳۰
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
۰
۲
Korona Rzeszow
Finished
۱۹:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۲
۱
Legia Warsaw II
Finished
۱۹:۳۰
Belarus
Premier League
Dinamo Minsk
۲
۱
FC Vitebsk
Finished
۲۰:۳۰
Slavia Mozyr
۱
۱
Neman Grodno
Finished
۱۸:۳۰
Dnepr Mogilev
۲
۰
Dinamo Brest
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۰
۰
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۹:۰۰
FK Tuzla City
۱
۲
NK Posusje
Finished
۱۹:۰۰
FK Borac Banjaluka
۲
۱
FK Velez Mostar
Finished
۱۹:۰۰
Radnik Bijeljina
۵
۲
Rudar Prijedor
Finished
۱۹:۰۰
FK Sarajevo
۱
۰
FK Sloboda Tuzla
Finished
۱۹:۰۰
Turkey
Bayanlar Ligi Women
Altay (W)
۲
۱
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hatayspor (W)
۲
۰
Kayseri Genclerbirligi (W)
Finished
۱۵:۳۰
Besiktas (W)
۴
۲
Konak Belediyesi (W)
Finished
۱۸:۳۰
Dudullu SK (W)
۲
۰
Kocaeli Bayan FK (W)
Finished
۱۵:۳۰
ALG Spor (W)
۴
۰
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sivasspor (W)
۲
۲
Kirecburnu (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۲
۰
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۷:۳۰
Asia
Southeast Asian Games U23
Malaysia U23
۱
۲
Indonesia U23
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam U23
۱
۰
Thailand U23
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۰
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۲:۱۵
Japan
Emperor Cup
Nara Club
۰
۱
Honda F.C.
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Gainare Tottori
۰
۴
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۱
Niigata UHW
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۳
۰
Cento Cuore Harima
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۳
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
MIO Biwako Shiga
۱
۲
International Pacific University
Finished
۰۸:۳۰
United States
NWSL
Angel City FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۷:۰۰
Portland Thorns (W)
۰
۲
Houston Dash (W)
Finished
۰۲:۳۰
North Carolina (W)
۰
۰
San Diego Wave (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United States
NPSL
Miami Beach CF
۱
۰
Central Florida Panthers SC
Finished
۰۴:۰۰
North Alabama SC
۰
۰
LSA Athletico Lanier
Finished
۰۵:۰۰
Hartford City
۲
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۲:۳۰
Denton Diablos FC
۳
۰
Fort Worth Vaqueros FC
Finished
۰۵:۰۰
Sacramento Gold
۰
۰
Oakland Stompers
inprogress
۰۶:۳۰
Tallahassee SC
۰
۲
Southern States SC
Finished
۰۳:۳۰
Appalachian FC
۲
۱
Georgia Storm SA
Finished
۰۴:۰۰
AFC Mobile
۱
۲
Florida Roots
Finished
۰۳:۳۰
FC Davis
۲
۱
Academica SC
Finished
۰۶:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Ferrocarril Midland
۱
۱
El Porvenir
Finished
۰۳:۳۵
Club Lujan
۳
۱
Puerto Nuevo
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Espanol
۰
۱
Club Leandro Niceforo Alem
inprogress
۲۱:۳۰
CA Victoriano Arenas
۱
۰
Argentino Merlo
inprogress
۲۱:۳۰
Excursionistas
۱
۰
Real Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
CA Claypole
۰
۱
Berazategui
inprogress
۲۱:۳۰
Peru
Segunda Division
Deportivo Coopsol
۰
۱
Union Comercio
Finished
۰۰:۳۰
Santos FC de Ica
۰
۰
Cusco FC
inprogress
۲۲:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Valour FC
Finished
۰۰:۰۰
Greece
Gamma Ethniki
Iraklis Larissa
۰
۰
Makedonikos FC
Finished
۱۸:۳۰
Panachaiki
۱
۰
Ilioupoli GS
Finished
۱۸:۳۰
Agrotikos Asteras
۲
۰
Pao Rouf
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Cearense 2
Horizonte FC
۰
۰
Tiradentes CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Maranguape
۰
۰
Guarani de Juazeiro
inprogress
۲۲:۳۰
Guarany de Sobral
۰
۰
Itapipoca
inprogress
۲۲:۳۰
Finland
Kolmonen
TPS II
۳
۰
Masku
inprogress
۲۲:۰۰
Roi United
۳
۳
Tervarit
Finished
۱۸:۳۰
PS Kemi
۰
۰
TP 47 Tornio
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Keflavik
۲
۱
FH Hafnarfjordur
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Lokomotiv Oslo
۱
۱
Grei
Finished
۲۰:۳۰
Nordstrand
۴
۰
Os Turnforening
Finished
۱۶:۳۰
Skeid 2
۶
۱
Froya
Finished
۱۶:۳۰
IL Sandviken
۱
۱
Kjelsas II
Finished
۱۷:۳۰
FC Lyn Oslo
۳
۱
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۷:۳۰
Nigeria
Premier League
Shooting Stars 3SC
۱
۱
MFM - Mountain of Fire and Miracles FC
Finished
۱۹:۳۰
Rivers United Dolphins
۱
۰
Remo Stars
Finished
۱۹:۳۰
Akwa United
۱
۰
Niger Tornadoes
Finished
۱۹:۳۰
Lobi Stars
۰
۰
Sunshine Stars FC
Finished
۱۹:۳۰
Nasarawa United
۱
۰
Wikki Tourist
Finished
۱۹:۳۰
Gombe United
۴
۲
Kwara United
Finished
۱۹:۳۰
Kano Pillars
۳
۱
Heartland FC Owerri
Finished
۱۹:۳۰
Katsina United FC
۱
۰
Enyimba
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۲
۲
KajHa
Finished
۱۸:۳۰
OTP
۰
۲
VIFK Vaasa
Finished
۱۵:۳۰
Komeetat
۱
۲
Jakobstads BK
Finished
۱۹:۳۰
OLS
۳
۲
RoPS Rovaniemi
Finished
۱۹:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Malaysia
Premier League
Selangor FC II
۰
۱
Kelantan FA
Finished
۱۶:۴۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
ED Val Minor U19
۳
۴
Lugo U19
Finished
۱۵:۰۰
Sporting Gijon U19
۱
۰
Marina Sport U19
Finished
۱۴:۳۰
Bansander U19
۲
۴
Deportivo La Coruna U19
Finished
۱۴:۳۰
Poland
II Liga
Znicz Pruszkow
۰
۱
Pogon Siedlce
Finished
۱۵:۰۰
Stal Rzeszow
۲
۲
Lech Poznan II
Finished
۱۵:۰۰
Wisla Pulawy
۳
۰
Motor Lublin
Finished
۱۵:۰۰
Wigry Suwalki
۴
۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۵:۰۰
KKS 1925 Kalisz
۲
۳
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۰۰
KS Ruch Chorzow
۱
۰
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۵:۰۰
Olimpia Elblag
۰
۰
Slask Wroclaw II
Finished
۱۵:۰۰
Sokol Ostroda
۴
۷
Garbarnia
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Manly Utd (W)
۲
۲
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Macarthur Rams (W)
۱
۱
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۲:۱۵
Bankstown City Lions (W)
۱
۲
NWS Koalas (W)
Finished
۰۹:۵۵
FNSW Institute (W)
۱
۲
Northern Tigers (W)
Finished
۱۱:۱۰
Nepal
C Division
Birgunj Youth Academy
۰
۱
Mahabir Club
Finished
۱۱:۳۰
Oasis Club
۴
۰
Sports Academy Sangha
Finished
۱۴:۴۵
Australia
NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۴
Lions FC (W)
Finished
۰۹:۴۵
Australia
VIC Premier League Women
Melbourne Knights (W)
۱
۲
Casey Comets (W)
Finished
۰۷:۳۰
Melbourne University (W)
۰
۶
Boroondara Eagles (W)
Finished
۰۹:۳۰
Southern United (W)
۳
۰
Eltham Redbacks (W)
Finished
۱۰:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Aguacateros C.D.U. Uruapan
۴
۱
Oaxaca II
Finished
۰۱:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
TEAM TG FF
۱
۲
BK Forward
Finished
۱۵:۳۰
Taby FK
۰
۱
IF Sylvia
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Primera D
Defensores de Cambaceres
۰
۰
CA Lugano
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Paraguayo
۰
۱
Centro Espanyol
inprogress
۲۱:۳۰
Juventud Unida San Miguel
۰
۰
CSD Central Ballester
inprogress
۲۱:۳۰
Sportivo Barracas
۰
۰
Argentino de Rosario
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Damm U19
۰
۲
Europa U19
inprogress
۲۱:۰۰
UD Unificacion Bellvitge U19
۷
۲
UD Montecarlo U19
Finished
۱۴:۳۰
Las Rozas U19
۰
۱
Cultural Leonesa U19
Finished
۲۰:۱۵
Real Zaragoza U19
۳
۱
Cornella U19
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Baleares U19
۱
۳
Espanyol U19
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
2. HNL
NK Dinamo Zagreb II
۰
۲
Inter Zapresic
Finished
۲۰:۰۰
NK Varazdin
۲
۱
NK Dugopolje
Finished
۱۹:۳۰
BSK Bijelo Brdo
۲
۳
Kustosija
Finished
۲۰:۰۰
NK Croatia Zmijavci
۱
۵
Orijent 1919
Finished
۲۰:۰۰
England
FA Trophy
Bromley
۱
۰
Wrexham
Finished
۱۹:۴۵
Tajikistan
Vysshaya Liga
FK Eskhata Khujand
۱
۱
Ravshan Kulob
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Elva
۱
۱
JK Nomme United
Finished
۱۶:۳۰
Pärnu JK
۲
۳
Viimsi JK
Finished
۱۸:۳۰
Ida-Virumaa FC Alliance
۰
۴
FCI Levadia Tallinn U21
Finished
۱۶:۳۰
Japan
L2 League Women
Kibi University (W)
۱
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
CD Alaves U19
۲
۲
Osasuna U19
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Club Bilbao U19
۱
۲
Real Sociedad U19
Finished
۱۴:۳۰
Danok Bat U19
۷
۱
Tudelano U19
Finished
۱۴:۳۰
Mutilvera U19
۲
۰
Logrones U19
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
۱
۱
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Gorica U19
۳
۲
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga West - Salzburg
Reichenau
۱
۵
SC Imst
Finished
۱۳:۰۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
Unicov
۱
۳
FC Velke Mezirici
Finished
۱۲:۴۵
Fastav Zlin II
۲
۲
Frydek Mistek
Finished
۱۳:۰۰
FK Apos Blansko
۱
۵
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۲:۴۵
Taiwan
Premier League
Taichung Futuro
۰
۰
Tainan City Steel
Finished
۱۲:۳۰
AC Taipei
۰
۲
Leopard Cat FC
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga 2 Women
Dream Team Bucurest (W)
۲
۶
AS Magura Cisnadie (W)
Finished
۱۲:۳۰
FK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۲
۱
CS Navobi Iasi (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Getafe U19
۱
۱
Real Madrid U19
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano U19
۳
۱
Union Adarve U19
Finished
۱۴:۳۰
CD Badajoz U19
۴
۳
Leganes U19
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Majadahonda U19
۱
۲
UD La Cruz Villanovense U19
Finished
۱۹:۳۰
Gimnastica Segoviana U19
۱
۲
Trival Valderas U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Valladolid U19
۲
۲
Fuenlabrada U19
Finished
۱۴:۳۰
AD Alcorcon U19
۵
۰
CF Burgos U19
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Audace Cerignola
۲
۰
ASD Sorrento 1945
Finished
۱۸:۳۰
FBC Gravina
۴
۱
Citta di Fasano
Finished
۱۸:۳۰
Bitonto
۱
۲
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۸:۳۰
Casarano
۱
۰
Team Altamura
Finished
۱۸:۳۰
ASD Nardo Calcio
۵
۴
Molfetta
Finished
۱۸:۳۰
AS Bisceglie 1913
۴
۰
SS Nola 1925
Finished
۱۸:۳۰
Virtus Matino
۳
۴
Brindisi
Finished
۱۸:۳۰
Casertana
۰
۱
FC San Giorgio
Finished
۱۸:۳۰
Lavello
۲
۰
Rotonda Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Senegal
Ligue 1
CNEPS
۰
۱
AS Douanes
inprogress
۲۱:۳۰
Teungueth
۰
۰
Generation Foot
inprogress
۲۱:۳۰
ASC Diambars
۰
۱
AS Pikine
inprogress
۲۱:۳۰
ASEC Ndiambour
۰
۰
ASC Linguere
inprogress
۲۱:۳۰
Goree
۰
۰
Casa Sport
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Verbandsliga
FFV Sportfreunde 04
۱
۰
Rot-Weiss Frankfurt
inprogress
۲۱:۰۰
TSG Weinheim
۱
۰
SV Spielberg
Finished
۱۷:۳۰
Waldhof Mannheim II
۹
۳
SV Langensteinbach
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Neu Isenburg
۶
۱
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Oberrad
۰
۳
SV Eintracht Wald-Michelbach
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Bravo
۰
۰
FC Koper
Finished
۲۰:۰۰
NS Mura
۱
۳
NK Maribor
Finished
۲۰:۰۰
NK Celje
۰
۲
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۲۰:۰۰
Nigeria
Super League
AS Police Niger
۲
۳
Sahel SC
Finished
۱۹:۴۵
Ghana
Premier League
Dreams FC
۱
۱
WAFA
Finished
۱۹:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۲
۰
Real Tamale United
Finished
۱۹:۳۰
Elmina Sharks
۱
۳
Ashanti Gold
Finished
۱۹:۳۰
Asante Kotoko
۰
۱
Berekum Chelsea
Finished
۱۹:۳۰
Karela
۱
۱
King Faisal Babes FC
Finished
۱۹:۳۰
Accra Lions
۰
۰
Aduana Stars
Finished
۱۹:۳۰
Thailand
FA Cup
Buriram United FC
۱
۰
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Liga BPI Women
Torreense (W)
۰
۰
Sporting (W)
Finished
۱۴:۳۰
Clube de Albergaria (W)
۱
۰
Maritimo (W)
Finished
۱۹:۳۰
Atletico CP (W)
۳
۰
Varzim (W)
Finished
۱۹:۳۰
CA Ouriense (W)
۰
۳
Valadares Gaia FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Estoril Praia (W)
۲
۰
Gil Vicente FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Amora (W)
۵
۲
Clube Condeixa (W)
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
3. Liga
Slavia TU Kosice
۱
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۳:۰۰
Ofk-Sim Raslavice
۱
۱
MSK Spisske Podhradie
Finished
۱۹:۳۰
TJ Pramen Kovacova
۱
۲
Banik Kalinovo
Finished
۱۹:۳۰
FK Podkonice
۱
۱
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۹:۳۰
SK Nova Dedinka
۰
۲
FK Slovan Most Pri Bratislave
Finished
۱۹:۳۰
OFK Malzenice
۴
۳
FC Nitra
Finished
۱۹:۳۰
Imel
۲
۳
FK Tempo Partizanske
Finished
۱۹:۳۰
TJ Tatran Oravske Vesele
۳
۰
FTC Filakovo
Finished
۱۹:۳۰
TJ Rovinka
۱
۴
MFK Rusovce
Finished
۱۹:۳۰
Liptovska Stiavnica
۱
۴
MFK Zarnovica
Finished
۱۹:۳۰
FK Inter Bratislava
۰
۰
FK Raca Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
FK Svidnik
۰
۱
Slovan Giraltovce
Finished
۱۹:۳۰
FC Vion Zlate Moravce B
۰
۰
OK Castkovce
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
MFK Havirov
۳
۰
SFC Opava 2
Finished
۱۲:۴۵
Slavicin
۲
۱
SFK Holesov
Finished
۱۲:۴۵
SK Benatky nad Jizerou
۵
۰
SK Poricany
Finished
۱۹:۳۰
AFC Humpolec
۱
۱
FSC Stara Rise
Finished
۱۹:۳۰
Zbrojovka Brno B
۳
۰
TJ Sokol Lanzhot
Finished
۱۲:۴۵
Slavoj TKZ Polna
۰
۱
FC Spartak Velka Bites
Finished
۱۹:۳۰
Sokol Tasovice
۴
۰
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۹:۳۰
Polanka
۳
۱
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۳۰
Sumperk
۲
۱
1. HFK Olomouc
Finished
۱۹:۳۰
TJ Dvur Kralove
۱
۰
FK Nachod-Destne
Finished
۱۹:۳۰
Bystrice Nad Pernstejnem
۰
۵
SK Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۹:۳۰
MFK Karvina B
۴
۱
Frenstat Pod Radhostem
Finished
۱۲:۴۵
Romania
Liga 1 Women
Banat Girls FC (W)
۳
۳
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۲:۳۰
Piros Security (W)
۶
۰
Independenta Baia Mare (W)
Finished
۱۶:۳۰
Fairplay Bucuresti (W)
۰
۱۱
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Serie D Group 6
Ferroviaria SP
۰
۱
Pouso Alegre
Finished
۰۰:۳۰
Bahia de Feira
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
North Macedonia
First League
FK Skopje
۲
۱
Belasica
Finished
۱۹:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۴
۱
Voska Sport
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Mezzolara
۱
۵
Tritium
Finished
۱۸:۳۰
Athletic Carpi
۶
۲
ASD Seravezza Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Aglianese
۰
۲
Bagnolese
Finished
۱۸:۳۰
ASD Alcione Milano
۰
۱
Sasso Marconi 1924
Finished
۱۸:۳۰
Rimini Calcio
۰
۲
Lentigione Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Fanfulla Cavenago
۱
۳
AC Prato
Finished
۱۸:۳۰
Real Forte Querceta
۲
۱
Sammaurese
Finished
۱۸:۳۰
Correggese
۰
۰
AC Forli
Finished
۱۸:۳۰
Ghivizzano Borgoamozzano
۳
۱
Ravenna Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Borgo San Donnino
۱
۱
Progresso
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Turu Dusseldorf 1880
۱
۴
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Finished
۱۸:۰۰
FC Monheim
۰
۰
FC Bocholt 1900
Finished
۱۷:۳۰
TVD Velbert
۱
۱
Ratinger Spvg
Finished
۱۷:۳۰
SF Niederwenigern
۴
۱
SC Velbert
Finished
۱۷:۳۰
Union Nettetal
۲
۱
FSV Duisburg
Finished
۱۸:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۵
۱
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۳۰
Cronenberger SC
۲
۱
DJK Teutonia St.Tonis
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Sterkrade-Nord
۴
۱
FC Kray
Finished
۱۷:۴۵
Kleve
۰
۲
VfB 03 Hilden
Finished
۱۸:۳۰
Finland
U20 League
HJK Helsinki U20
۴
۲
FC Reipas U20
Finished
۱۷:۳۰
FC Honka II U20
۱
۰
Karhu-Futis U20
Finished
۱۳:۳۰
Koips U20
۱
۴
VJS Vantaa U20
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
1. FC Kaan-Marienborn
۲
۲
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۷:۳۰
SG Wattenscheid 09
۲
۰
SF Siegen 1899
Finished
۱۷:۳۰
SC Paderborn 07 II
۸
۰
ASC Dortmund
Finished
۱۷:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۵
۱
TuS Erndtebruck
Finished
۱۷:۳۰
FC Gutersloh 2000
۱
۱
SV Schermbeck
Finished
۱۷:۳۰
TSG Sprockhovel
۰
۰
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۷:۳۰
TUS Haltern
۰
۲
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۷:۳۰
Hammer Spvg
۱
۳
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۷:۳۰
RSV Meinerzhagen
۱
۱
SC Preussen Munster II
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Forsbacka IK
۱
۱
Korsnas IF FK
Finished
۱۶:۳۰
FC Jarfalla
۱
۲
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۷:۳۰
Hudiksvalls Forenade
۳
۱
Ragsveds
Finished
۱۸:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Egersund IK
۵
۲
Ullern
Finished
۱۷:۰۰
Strommen IF
۴
۰
Notodden FK
Finished
۱۹:۳۰
FK Arendal
۴
۰
Oygarden FK
Finished
۱۷:۳۰
Flekkeroy IL
۰
۲
Moss
Finished
۱۷:۳۰
Staal Jørpeland
۶
۲
Vard Haugesund
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Nosaby IF
۰
۴
Hogsby IK
Finished
۱۶:۳۰
Asarums IF FK
۲
۶
FC Rosengard
Finished
۱۸:۳۰
Kenya
Premier League
Tusker
۲
۲
Nzoia United
Finished
۱۶:۳۰
Kariobangi Sharks
۰
۲
Bandari
Finished
۱۶:۳۰
Vihiga Bullets
۰
۰
Ulinzi Stars
Finished
۱۶:۳۰
Poland
IV Liga
Unia Warszawa
۳
۱
MLKS Zbik Nasielsk
Finished
۱۳:۳۰
Borowiak Czersk
۰
۰
LKS Pogon Lebork
Finished
۱۳:۳۰
Garbarnia Krakow II
۵
۴
WKS Tempo Bialka
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga East
Admira Wacker Modling II
۳
۴
ASV Drassburg
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
FK Admira Praha
۱
۰
Motorlet Praha
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۲
۰
Povltavska FA
Finished
۱۲:۴۵
Viktoria Plzen B
۲
۰
SK Benesov
Finished
۱۳:۰۰
Kazakhstan
1. Division
FK Igilik
۱
۰
FK Baykonur Kyzylorda
Finished
۱۶:۰۰
Akademiya Ontyustik
۰
۳
FK Taraz Karatau 2
Finished
۱۶:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۲
۱
Kairat Academy 2
Finished
۱۵:۳۰
FK Shakhtar Bulat
۲
۴
FC Astana 2
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۳
۲
FC Okzhetpes
Finished
۱۷:۳۰
Yassy Turkistan
۱
۱
FK Kyran
Finished
۱۷:۳۰
Japan
L1 League Women
Iga Kunoichi (W)
۱
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱۰
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۸:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۸:۳۰
AS Harima Albion (W)
۳
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Austria
League 1 Women
FFC Vorderland (W)
۰
۴
FSK St. Polten Spratzern (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Südburgenland (W)
۲
۷
FC Bergheim (W)
Finished
۱۳:۳۰
First Vienna FC 1894 (W)
۴
۰
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۳:۳۰
FK Austria Vienna (W)
۲
۱
SKV Altenmarkt (W)
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
Liga TDP
Titanes de Queretaro
۳
۲
Real Animas Sayula
Finished
۰۱:۳۰
Slovakia
U19 Liga
FC Nitra U19
۰
۱
FK Dukla Banska Bystrica U19
Finished
۱۳:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۱
۲
MSK Zilina U19
Finished
۱۳:۳۰
Zp Sport Podbrezova U19
۲
۱
MFK Ruzomberok U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Senica U19
۳
۰
FK Poprad U19
Finished
۱۳:۳۰
Dunajska Streda U19
۷
۰
Spartak Trnava U19
Finished
۱۳:۳۰
AS Trencin U19
۲
۰
Slovan Bratislava U19
inprogress
۱۳:۳۰
Macao
2nd Division
Atletico de Macau
۰
۰
Toi Seng
Finished
۱۴:۳۰
Macau University
۲
۳
Hang Sai
Finished
۱۶:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Tobol Kostanay
۴
۲
Maktaaral FC
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۲
۱
FC Taraz
Finished
۱۶:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۲
۰
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
Tenerife U19
۲
۲
Las Palmas U19
Finished
۱۵:۳۰
CF Juventud Laguna U19
۱
۱
Arucas U19
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Gran Canaria CF U19
۶
۱
Mensajero U19
Finished
۱۵:۳۰
RC Victoria U19
۶
۲
Las Zocas U19
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
۱
۰
TUS Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
TSG Pfeddersheim
۰
۱
FSV Salmrohr 1921
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
I Liga Women
FC Petrzalka (W)
۲
۰
Dukla Banska Bystrica (W)
Finished
۱۹:۳۰
FC Nitra (W)
۲
۵
Spartak Trnava (W)
Finished
۱۲:۳۰
MSK Zilina (W)
۰
۳
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۲:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
CS Sfaxien
۱
۱
Esperance Sportive de Tunis
Finished
۱۹:۳۰
Etoile Sportive du Sahel
۳
۰
Ben Guerdane
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Cruzeiro MG
۲
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
5. Liga
SK Lisen B
۱
۳
FC Kurim
Finished
۱۸:۰۰
Holice
۱
۱
Tremosnice
Finished
۱۹:۳۰
Sapeli Polna
۴
۰
TJ Sokol Bedrichov
Finished
۱۳:۰۰
SC Pusta Polom
۱
۰
FC Irp Cesky Tesin
Finished
۱۹:۰۰
FC Milevsko
۱
۲
SK Rudolfov
Finished
۱۹:۳۰
Tj Sigma Lutin
۰
۶
FK Mohelnice
Finished
۱۹:۳۰
Sokol Lhota
۱
۴
Sokol Nespeky
Finished
۱۹:۳۰
Admira Praha II
۵
۲
Zlicin
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Landesliga
SV Blau Weiss Dingden
۳
۲
PSV Wesel-Lackhausen 1928
Finished
۱۷:۳۰
Philippines
PFL Cup
Kaya FC
۲
۳
United City FC
Finished
۱۷:۰۰
Stallions FC
۲
۱
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
۴
۰
FC Mecklenburg Schwerin
Finished
۱۶:۳۰
SV Victoria Seelow
۱
۴
Charlottenburger FC Hertha 06
Finished
۱۶:۳۰
MSV 1919 Neuruppin
۲
۲
Rostocker FC
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
A Lyga
Siauliai FA
۱
۱
Banga Gargzdai
Finished
۱۶:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۱
۲
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۹:۰۰
Denmark
3rd Division
Vanlose
۳
۰
Herlev IF
Finished
۱۵:۳۰
El Salvador
Segunda Division
AD Inter San Salvador
۲
۰
CD Racing Junior de Armenia
Finished
۰۴:۳۰
Greece
Super League Women
Neoi Ergoteli (W)
۲
۳
Larissa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Avantes Chalkida (W)
۱
۱
FC PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal
Moncarapachense
۰
۰
Olhanense
Finished
۱۴:۳۰
Leca FC
۰
۲
Prozis / Vilaverdense FC
Finished
۲۰:۳۰
ARS Martinho
۱
۲
SC Salgueiros
Finished
۲۰:۳۰
Sertanense FC
۳
۱
Fontinhas
Finished
۱۸:۳۰
Pero Pinheiro
۰
۳
CF Os Belenenses
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Fatih Karagumruk U19
۰
۱
Alanyaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Istanbul Basaksehir FK U19
۱
۴
Trabzonspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Adana Demirspor U19
۲
۱
Goztepe SK U19
Finished
۱۶:۳۰
Hatayspor U19
۵
۱
Giresunspor U19
Finished
۱۵:۳۰
Antalyaspor U19
۲
۱
Galatasaray U19
Finished
۱۵:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
۲
۱
FC Wolfurt
Finished
۱۳:۳۰
RW Rankweil
۱
۰
SC Rothis
Finished
۱۸:۳۰
Telfs
۱
۰
Schwaz
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Sevilla FC U19
۱
۲
Cadiz U19
Finished
۱۳:۳۰
Tomares U19
۲
۱
Granada U19
Finished
۱۴:۳۰
Recreativo Huelva U19
۲
۱
Santa Fe U19
Finished
۱۴:۳۰
Sanluqueno U19
۰
۰
Almeria U19
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
Dukla Prague B
۳
۶
Mlada Boleslav B
Finished
۱۲:۴۵
Hradec Kralove B
۳
۱
Usti N Orlici
Finished
۱۲:۴۵
SK Sokol Brozany
۲
۱
FK Teplice B
Finished
۱۹:۳۰
FK Pardubice B
۳
۱
Slovan Liberec B
Finished
۱۲:۴۵
TJ Sokol Zapy
۲
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
Heidelberg United U21
۲
۵
South Melbourne U21
Finished
۰۷:۳۰
Rwanda
National League
Gasogi Utd
۲
۱
Musanze FC
Finished
۱۵:۰۰
Rutsiro FC
۲
۳
Police FC
Finished
۱۷:۳۰
Rayon Sports FC
۳
۱
Etincelles FC
Finished
۱۷:۳۰
Andorra
1a Divisio
UE Sant Julià
۲
۲
Inter Club d'Escaldes
Finished
۱۹:۳۰
UE Santa Coloma
۱
۱
AC d'Escaldes
Finished
۱۸:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 League
Emirates Club RAK U21
۱
۲
Al Sharjah SC U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Dhafra U21
۰
۱
Al Nasr U21
Finished
۱۸:۴۵
Norway
3. Division avd. 5
Steinkjer
۲
۱
Innstrandens IL
Finished
۱۹:۰۰
Bodo/Glimt 2
۰
۰
Rana FK
inprogress
۱۷:۳۰
Junkeren
۳
۱
Trygg/Lade
Finished
۱۸:۳۰
Luxembourg
National Division
FC Differdange 03
۲
۰
Niedercorn Progres
Finished
۱۸:۳۰
FC Swift Hesperange
۲
۰
Racing FC Union Letzebuerg
Finished
۱۸:۳۰
UNA Strassen
۲
۲
Union Titus Petange
Finished
۱۸:۳۰
Wiltz
۰
۳
F91 Dudelange
Finished
۱۸:۳۰
CS Fola Esch
۱
۱
US Mondorf-Les-bains
Finished
۱۸:۳۰
FC Victoria Rosport
۰
۳
Etzella Ettelbruck
Finished
۱۸:۳۰
Hamm RM Benfica FC
۱
۳
AS Jeunesse Esch
Finished
۱۸:۳۰
FC Rodange 91
۲
۳
US Hostert
Finished
۱۸:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
GOSK Gabela
۴
۰
FK Zvijezda Gradacac
Finished
۲۰:۰۰
Tosk Tesanj
۱
۱
FK Igman Konjic
Finished
۲۰:۰۰
Serbia
Prva Liga
FK Zlatibor Cajetina
۲
۱
FK Backa Palanka
Finished
۲۰:۰۰
FK Buducnost Dobanovci
۲
۱
FK Rad Belgrade
Finished
۲۰:۰۰
Morocco
Botola Pro 2
TAS Casablanca
۰
۰
Racing de Casablanca
inprogress
۲۰:۳۰
WAF Fes
۳
۰
UTS Rabat Touarga
inprogress
۲۰:۳۰
KACM Kawkab Marrakesh
۰
۰
ASS Association Sportive De Sale
inprogress
۲۰:۳۰
Musulmane Oujda
۱
۱
Chabab Ben Guerir
inprogress
۲۰:۳۰
Maghrib Association Tetouan
۳
۰
Massira
inprogress
۲۰:۳۰
Raja Beni Mellal
۰
۰
Olympique Dcheira
inprogress
۲۰:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Club Villa Mitre
-
-
Independiente Chivilcoy
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sansinena
-
-
CD Argentino Monte Maiz
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Club Cipolletti
۰
۲
Olimpo
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Penarol
۳
۰
CA Liniers Bahia Blanca
Finished
۱۸:۳۰
Ciudad de Bolivar
۰
۰
Sol de Mayo
inprogress
۲۱:۳۰
Huracan Las Heras
-
-
Club Circulo Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
Licata
۱
۳
ASD Giarre
Finished
۱۸:۳۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۳
Santa Maria Cilento
Finished
۱۸:۳۰
Portici 1906
۶
۱
ASD Sancataldese
Finished
۱۸:۳۰
ASD San Luca
۴
۵
Troina
Finished
۱۸:۳۰
Calcio Biancavilla 1990
۰
۳
ASD Castrovillari Calcio
Finished
۱۸:۳۰
FC Lamezia Terme
۳
۱
SS Rende
Finished
۱۸:۳۰
SS Cavese
۳
۱
AS Acireale
Finished
۱۸:۳۰
ASD Paterno
۴
۳
ASD Cittanovese
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Tercera Division
Lota Schwager
۲
۰
CD Rancagua Sur
Finished
۰۲:۳۰
Uzbekistan
Super League
Neftchi Fargona
۳
۰
Metallurg Bekobod
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
FK Eik Tonsberg
۳
۳
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۷:۳۰
IF Fram Larvik
۱
۱
Halsen
Finished
۱۷:۳۰
Pors Grenland
۴
۲
Mandalskameratene
Finished
۱۶:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۰
۲
Follo Fotball Ski
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
KIF Orebro (W)
۰
۱
Vittsjo GIK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kristianstads DFF (W)
۵
۱
AIK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brommapojkarna (W)
۱
۵
Linkopings FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Pitea IF (W)
۱
۱
BK Hacken (W)
Finished
۱۷:۳۰
Georgia
National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۳
۰
FC Rustavi
Finished
۱۷:۳۰
Fc Merani Tbilisi
۳
۱
FC Gareji
Finished
۱۷:۳۰
Shevardeni
۰
۱
FC Merani Martvili
Finished
۱۷:۳۰
FC WIT Georgia Tblisi
۳
۳
FK Zugdidi
Finished
۱۷:۳۰
FC Samtredia
۲
۲
FC Spaeri
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga North
FC St. Pauli II
۱
۲
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۶:۳۰
Delmenhorst
۴
۱
Hamburger SV II
Finished
۱۶:۳۰
HSC Hannover
۱
۲
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۷:۳۰
Drochtersen / Assel
۰
۱
SSV Jeddeloh
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
2. Division
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۱
۶
B93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Superettan
Dalkurd FF
۱
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۵:۳۰
Trelleborgs FF
۱
۲
Osters IF Vaxjo
Finished
۱۷:۳۰
Landskrona Bois
۱
۱
IK Brage Borlange
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Torre Levante U19
۰
۱
Real Murcia U19
Finished
۱۴:۳۰
FC Cartagena U19
۱
۴
Levante U19
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Rockdale Ilinden U20
۰
۳
Blacktown City U20
Finished
۰۸:۳۰
Norway
Toppserien Women
Avaldsnes (W)
۱
۳
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Roa (W)
۰
۳
Stabaek IF (W)
Finished
۱۷:۳۰
Valerenga (W)
۹
۱
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kolbotn (W)
۱
۲
SK Brann (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۰
۰
Lyn Fotball (W)
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
FC Honka Akatemia
۲
۰
SalPa Salo
Finished
۲۰:۰۰
GrIFK Grankulla
۲
۴
HJS Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
France
Division 2 Women
Strasbourg (W)
۱
۲
Saint Malo (W)
Finished
۱۷:۳۰
Le Puy (W)
۳
۴
Rodez AF (W)
Finished
۱۷:۳۰
VGA Saint-Maur (W)
۱
۲
Lille (W)
Finished
۱۷:۳۰
Thonon Evian FC (W)
۱
۳
Montauban (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lens (W)
۱
۴
Nantes (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
FC Hurth
۰
۴
Hennef 05
Finished
۱۷:۳۰
SpVg Frechen 20
۱
۴
Fortuna Koln II
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Freialdenhoven
۰
۷
1. FC Duren
Finished
۱۷:۳۰
SSG Bergisch Gladbach
۳
۱
VFL Alfter
Finished
۱۷:۳۰
VfL Vichttal
۵
۲
Spvg Wesseling Urfeld
Finished
۱۸:۰۰
Siegburger SV 04
۰
۳
Breinig
Finished
۱۸:۰۰
SV Eilendorf
۱
۰
FC Pesch 1956
Finished
۱۷:۳۰
Viktoria Arnoldsweiler
۲
۲
BC Viktoria Glesch Paffendorf
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Syrianska FC
۲
۱
Assyriska United IK
Finished
۱۹:۳۰
Nykopings BIS
۱
۰
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۸:۳۰
Trosa Vagnharad SK
۱
۲
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
AA Francana
۰
۰
GD Saocarlense
Finished
۱۷:۳۰
Fernandopolis
۰
۰
Inter de Bebedouro
Finished
۱۷:۳۰
Jabaquara SP
۰
۲
Colorado Caieiras FC
Finished
۱۷:۳۰
CA Taquaritinga SP
۲
۰
XV de Jau
Finished
۱۷:۳۰
CA Assisense
۱
۰
Santacruzense
Finished
۱۷:۳۰
Uniao Sao Joao
۱
۲
Rio Branco EC
Finished
۱۷:۳۰
Sao Carlos FC
۰
۰
Batatais FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
Osvaldo Cruz
۰
۳
Gremio Prudente
Finished
۱۷:۳۰
AA Itarare
۰
۰
Vocem
inprogress
۲۲:۳۰
Mauaense SP
۰
۰
Esporte Clube Uniao Suzano
inprogress
۲۲:۳۰
Gambia
GFA Premier League
Marimoo
۰
۰
Gambia Armed Forces FC
inprogress
۲۰:۳۰
Nicaragua
Segunda Division
Matagalpa FC
۳
۰
San Judas
Finished
۲۰:۳۰
Guatemala
Segunda Division
Deportivo Barberena FC
۱
۰
CD Salama
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Betis FC U20
۰
۰
America MG U20
inprogress
۲۲:۳۰
Nacional AC SP U20
۳
۱
Uberlandia U20
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
SV Neuhof
۳
۰
TUS Dietkirchen
Finished
۱۷:۳۰
SV Steinbach 1920
۱
۱
VFB Ginsheim
Finished
۱۷:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Deportivo Pereira (W)
۰
۰
America de Cali (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca U20
Fluminense U20
۲
۰
CR Flamengo U20
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Primera Nacional Women
Rayo Vallecano II (W)
۲
۰
CD Samper (W)
Finished
۱۲:۰۰
El Salvador
Reserves League
CD Aguila Reserves
۱
۴
Santa Tecla Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱۰
۰
Olympia Warriors FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mongolia
Premier League
FC Selenge Press Falcons
۰
۲
Athletic 220
Finished
۰۹:۳۰
Tuv Buganuud
۲
۱
Deren
Finished
۱۲:۳۰
Ulaanbaatar City FC
۳
۳
Khangarid Klub
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
Premier League
Geita Gold FC
۱
۱
Simba SC
Finished
۱۷:۳۰
Algeria
U21 League 1
JSM Bejaia U21
۲
۱
IRB Ouargla U21
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu JK Welco
۱
۰
Raplamaa JK
Finished
۱۶:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۸
۰
Nomme Kalju II
Finished
۱۶:۳۰
Tallinna JK Legion II
۱
۶
FC Tallinn
Finished
۱۸:۳۰
Tabasalu Charma
۵
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SV Todesfelde
۴
۰
Eckernforder SV
Finished
۱۶:۳۰
Eichede
۳
۱
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۶:۳۰
SV Frisia 03
۳
۰
Dornbreite
Finished
۱۷:۳۰
Kenya
National Super League
Mully Children Family
۱
۰
Naivas FC
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
First League Women
ZNK Agram (W)
۷
۳
ZNK Donat Zadar (W)
Finished
۱۷:۰۰
ZNK Osijek (W)
۴
۱
Dinamo Maksimir (W)
Finished
۲۰:۰۰
NK Medimurje Cakovec (W)
۶
۱
Neretva (W)
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie D Group 8
Azuriz
۰
۰
Aimore
inprogress
۲۲:۳۰
World
Friendly International Matches U23
Algeria U23
۲
۱
Palestine U23
inprogress
۲۱:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Asi D Abengourou
۳
۱
CO Korhogo
Finished
۲۰:۰۰
Lys Sassandra
۰
۰
Sporting Club de Gagnoa
inprogress
۲۲:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Tolo IF
۳
۳
Hoganas BK
Finished
۱۸:۳۰
BK Astrio
۲
۵
Eskilsminne IF
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Sanremese
۰
۰
AC Bra
Finished
۱۸:۳۰
Casale
۱
۲
Citta di Varese
Finished
۱۸:۳۰
ASD Fossano Calcio 1919
۱
۱
ASD RG Ticino
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
Trastevere Calcio ASD
۲
۲
Matese
Finished
۱۸:۳۰
Aurora Alto Casertano
۰
۲
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۸:۳۰
Nereto Calcio 1914
۱
۲
ASD Vastese Calcio 1902
Finished
۱۸:۳۰
Recanatese
۱
۱
Calcio Chieti
Finished
۱۸:۳۰
ASD Montegiorgio
۲
۱
Tolentino
Finished
۱۸:۳۰
Vastogirardi
۱
۱
Castelnuovo Vomano
Finished
۱۸:۳۰
Porto D'Ascoli
۱
۲
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۸:۳۰
A.S.D. Atletico Terme Fiuggi
۰
۰
Castelfidardo
Finished
۱۸:۳۰
Asd Pineto Calcio
۱
۲
Sambenedettese
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Sportivo AC Las Parejas
۳
۱
CA Union de Sunchales
Finished
۱۸:۳۰
Juventud Unida Gualeguaychu
۰
۲
Defensores de Belgrano VR
inprogress
۲۱:۳۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
۰
۰
Douglas Haig
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Parana
۰
۰
Gimnasia y Tiro
inprogress
۲۲:۳۰
Boca Unidos
۳
۳
Central Norte
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Championship Women
Tacuary (W)
۱
۳
Cerro Porteno (W)
Finished
۱۸:۰۰
Belgium
First Amateur Division
Liege FC
۱
۰
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۷:۳۰
AFC Tubize
۱
۱
K Lyra-Lierse Berlaar
Finished
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Vidar
۱
۲
Bjarg
Finished
۱۷:۳۰
Djerv 1919
۵
۲
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۶:۳۰
Bremnes
۴
۲
Fana IL Nesttun
Finished
۱۷:۳۰
Lysekloster
۱
۴
Brann 2
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Ballkani
۲
۰
KF Gjilani
Finished
۱۷:۳۰
KF Llapi Podujeve
۱
۲
FC Prishtina
Finished
۱۷:۳۰
FC Drita Gjilan
۵
۰
KFF Ulpiana 1926
Finished
۱۷:۳۰
KF Feronikeli
۲
۳
KF Drenica Skenderaj
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
U19 League
IA/Kari/Skallag U19
۰
۳
Fjolnir U19
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۴
۲
Brondby (W)
Finished
۱۵:۳۰
Trinidad And Tobago
T & T Ascension Tournament
Defence Force FC
۳
۰
Real West Fort
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۰
۰
Charlestown Azzurri
Cancelled
۰۸:۳۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Cooks Hill United
Cancelled
۰۹:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
Saburtalo
۰
۲
FC Dila Gori
Finished
۱۷:۳۰
FC Gagra
۱
۲
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
I Lyga
BE1 NFA
۲
۱
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۴:۳۰
DFK Dainava Alytus
۳
۲
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۳
۴
Sydney United
Finished
۱۳:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۰
۳
Blacktown City FC
Finished
۱۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Molde FK 2
۱۱
۰
FK Toten
Finished
۱۵:۳۰
Elverum
۵
۰
Kongsvinger 2
Finished
۱۸:۳۰
Volda
۲
۰
Foerde
Finished
۱۵:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
ADO '20
۴
۱
Haaksbergse Sport Club 1921
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FC Rot-Weiss Erfurt
۲
۰
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۶:۳۰
Malawi
Super League
Moyale Barracks
۱
۲
Dedza Dynamos
Finished
۱۷:۰۰
TN Stars
۰
۲
Big Bullets
Finished
۱۷:۰۰
Norway
1. Division
Sogndal IL
۲
۳
Asane IL Ulset
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۴
Stabaek
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
1. Liga
FK Dinamo Riga
۰
۳
SC Grobinas
Finished
۱۹:۳۰
FK Smiltene
۳
۳
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie D Group 7
Perolas Negras
۰
۰
Sao Bernardo FC
inprogress
۲۲:۳۰
Mali
Premiere Division
Onze Créateurs
۰
۰
Police
inprogress
۲۱:۳۰
Guatemala
Liga Nacional Women
Suchitepequez (W)
۲
۰
Deportivo Amatitlan (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
Supreme Division Women
Rostov (W)
۲
۱
Krasnodar FK (W)
inprogress
۲۱:۰۰
CSKA Moscow (W)
۰
۱
Zenit St Petersburg (W)
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
3. HNL
NK Sloga Mravince
۰
۰
NK Hrvace
inprogress
۲۰:۰۰
NK Urania
۰
۳
NK Jadran LP
Finished
۲۰:۰۰
Ecuador
Copa Ecuador
CD La Union Pujili
۲
۱
Dunamis 04 Carchi
Finished
۱۹:۳۰
Club 7 de Febrero
۰
۰
Manta FC
inprogress
۲۲:۰۰
Italy
Serie D, Girone C
Clodiense
۲
۰
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۸:۳۰
US Adriese
۲
۱
Luparense
Finished
۱۸:۳۰
Ambrosiana
۲
۴
Delta Porto Tolle Rovigo
Finished
۱۸:۳۰
Cameroon
Elite Two
Aigle Royal de la Menoua
۳
۰
AS FAP
Finished
۱۹:۰۰
AS Lausanne de Yaounde
۲
۱
Dynamo de Douala
Finished
۱۹:۰۰
Norway
1. Division Women
Ovrevoll Hosle (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۷:۳۰
KIL/Hemne (W)
۰
۱
Klepp (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FV Lorrach-Brombach
۰
۳
FC Astoria Walldorf II
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Lorenskog IF
۲
۱
Lillestrom 2
Finished
۱۷:۳۰
Harstad IL
۱
۲
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۶:۳۰
Skjervoy
۱
۲
Floya
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Afragolese 1944
۲
۱
Muravera
Finished
۱۷:۰۰
Giugliano
۲
۰
SS Cassino
Finished
۱۸:۳۰
ASD Lanusei Calcio
۲
۲
AS Ostia Mare Lidocalcio
Finished
۱۷:۰۰
USD Latte Dolce
۲
۱
Team Nuova Florida
Finished
۱۷:۳۰
Insieme Formia
۰
۰
ASD Torres
Finished
۱۷:۳۰
FC Aprilia
۴
۱
ASD Carbonia Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Uri
۱
۳
Arzachena
Finished
۱۸:۳۰
Real Monterotondo Scalo
۲
۲
Cynthialbalonga
Finished
۱۸:۳۰
ASD Gladiator
۰
۱
Vis Artena
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
League Women
SD Videm
۴
۲
NK Zrece
Finished
۱۳:۰۰
NK Postojna
۳
۱۰
NK Brda
Finished
۱۹:۳۰
NK Posavje Krsko
۱
۱
SD Cirkulane
Finished
۱۹:۳۰
Australia
A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Adelaide United FC
Finished
۰۸:۳۵
Czech Republic
1. Liga
Bohemians 1905
۲
۰
SFC Opava
Finished
۱۸:۳۰
FC Graffin Vlasim
۲
۲
FK Teplice
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Regional Cup
Bonnyrigg Rose
۱
۳
Auchinleck Talbot FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
ASD Villa D'Alme
۰
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۸:۳۰
AC Legnano
۰
۰
Folgore Caratese
Finished
۱۸:۳۰
Usd Casatese
۰
۰
Brusaporto
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Poggibonsi
۱
۰
Pianese
Finished
۱۸:۳۰
FC Rieti
۲
۰
Citta di Foligno
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tulevik and Suure-Jaani United (W)
۰
۴
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Pastoreo FC
۰
۰
Rubio nu
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Trinidense
۱
۰
Atyra FC
Finished
۱۸:۳۰
North Macedonia
League Women
FK Shkendija (W)
۰
۶
FK Kamenica Sasa (W)
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
NB I Women
Soroksar (W)
۱
۱
Astra Hungary (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ireland
U19 League
Shamrock Rovers U19
۳
۰
Dundalk U19
Finished
۱۸:۳۰
Togo
Premier Division
AS Togo Port
۲
۰
Dyto FC
Finished
۱۹:۳۰
San Marino
Campionato
Pennarossa
۱
۰
Fiorita
Finished
۱۷:۳۰
SP Tre Fiori
۱
۲
SP Tre Penne
inprogress
۲۱:۰۰
Burkina Faso
Premier League
Sonabel Ouagadougou
۲
۱
ASEC Koudougou
Finished
۲۰:۳۰
Senegal
Senegal Ligue 2
Dakar Universite Club
۰
۱
ASC Wallidaan
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
SE Paraty RJ
۰
۰
Juventus RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belford Roxo FC
۰
۰
Uni Souza
inprogress
۲۲:۳۰
CAAC Brasil FC
۰
۰
EC Vera Cruz RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Mozambique
Mocambola
Black Bulls Maputo
۶
۰
Incomati
Finished
۱۷:۳۰
Russia
FNL 2, Group 1
FK Spartak Nalchik
۲
۰
Rotor Volgograd II
Finished
۱۶:۳۰
FK Biolog Novokubansk
۳
۳
Dinamo Stavropol
Finished
۱۷:۳۰
Druzhba Maikop
۰
۰
Kuban Holding
Finished
۱۷:۳۰
Legion Dinamo Makhachkala
۱
۱
SKA Rostov
Finished
۱۸:۰۰
Uruguay
Segunda Division
CA Progreso
۰
۲
Racing Club de Montevideo
Finished
۱۷:۳۰
France
U19 League Women
Grenoble Foot 38 U19 (W)
۰
۱
Montpellier U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
Spartaks Jurmala
۲
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 4
Holstebro
۱
۳
Vejlby-Risskov
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Malahide
۱
۱
Edenderry Town
Finished
۱۵:۳۰
Wayside Celtic FC
۰
۳
St Mochtas
Finished
۱۵:۳۰
Bangor GG FC
۱
۳
Maynooth University FC
Finished
۱۵:۳۰
Bluebell United
۱
۵
Crumlin United FC
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
1. Division
Dnepr Rogachev
۰
۴
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۴:۳۰
Ostrovets
۴
۰
FC Lida
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Team TG FF (W)
۰
۴
Lidkopings FK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
Zenit St Petersburg II
۰
۳
Torpedo Vladimir
Finished
۱۴:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۲
Murom
Finished
۱۵:۳۰
FC Tver
۰
۰
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
Finished
۱۶:۳۰
FK Leningradets
۱
۰
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Baltika-2
۰
۱
Olimp-Dolgoprudnyi II
Finished
۱۶:۳۰
FC Kairat Moscow
۴
۲
FK Yenisey Krasnoyarsk II
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
۲
۱
Dinamo Moscow II
inprogress
۲۱:۰۰
South Africa
League Women
Mamelodi Sundowns (W)
۵
۱
TUT FC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Serbia
U19 League
FK Brodarac U19
-
-
Vodovac U19
Finished
۱۳:۳۰
TSC Backa Topola U19
۰
۳
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۵:۳۰
OFK Beograd U19
۱
۲
FK Radnicki 1923 U19
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Victoria 3
Western United FC NPL U21
۴
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۱۱:۴۵
Australia
NPL Queensland
Brisbane Roar U21
-
-
Brisbane City
Cancelled
۱۱:۴۵
Russia
FNL 2, Group 3
SKA Khabarovsk II
۰
۰
Dynamo Vladivostok
Finished
۰۹:۳۰
Strogino Moscow
۲
۱
Zvezda Ryazan
Finished
۱۴:۳۰
Peresvet Podolsk
۱
۳
Avangard Kursk
Finished
۱۵:۳۰
FC Rodina Kitaevskoe
۱
۰
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۷:۳۰
Saransk
۰
۲
FK Sokol Saratov
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL Youth Queensland
Sunshine Coast Wanderers U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
inprogress
۰۶:۳۰
Brazil
Sergipano U20
Lagarto U20
۰
۰
Confianca SE U20
inprogress
۲۲:۳۰