0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Super League
Saipa Tehran
۳
۲
Eifam Seram Ardakan
Finished
۱۵:۰۰
Mes Rafsanjan
۳
۱
Shahrdari Gonbad
Finished
۱۵:۰۰
Giti Pasand Esfahan
۳
۲
Pas Gorgan
Finished
۱۵:۰۰
Haraz Amol
۳
۰
Shahrdari Urmia
Finished
۱۶:۰۰
Japan
V Premier League
JTEKT Stings
۳
۱
Toray Arrows
Finished
۱۰:۳۵
Nagano Tridents
۲
۳
WOLFDOGS NAGOYA
Finished
۰۷:۳۰
JT Thunders
۳
۱
Osaka Blazers Sakai
Finished
۰۷:۳۰
Tokyo Great Bears
۰
۳
Suntory Sunbirds
Finished
۰۸:۳۰
Oita Miyoshi WA
۰
۳
Panasonic Panthers
Finished
۰۷:۳۰
Denmark
2. Division Women
Frederiksberg (W)
۳
۲
Helsingor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Shima (W)
۰
۳
ASV Aarhus 3 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Aabenraa I. G. (W)
۳
۰
Hornsyld IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hillerod G & I (W)
۳
۲
Enghave VK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Japan
V Premier League Women
Okayama Seagulls (W)
۳
۲
JT Marvelous (W)
Finished
۰۸:۰۰
Queensesis (W)
۱
۳
Hitachi Rivale (W)
Finished
۰۵:۳۵
NEC Red Rockets (W)
۲
۳
Hisamitsu Springs (W)
Finished
۰۷:۳۵
Saitama Ageo Medics (W)
۱
۳
Denso Airybees (W)
Finished
۰۷:۳۰
PFU Blue Cats (W)
۳
۰
Himeji Victorina (W)
Finished
۰۶:۳۰
Toray Arrows (W)
۱
۳
Kurobe Aqua Fairies (W)
Finished
۰۷:۳۰
Turkey
Efeler Ligi
Fenerbahce Istanbul
۳
۰
Tursad
Finished
۱۳:۳۰
Cizre Bld.
۳
۲
Develi Belediyesi
Finished
۱۳:۳۰
Ziraat Bankasi
۳
۱
Spor Toto SK (Maliye Milli Piyango)
Finished
۱۶:۳۰
Hekimoglu GTC Bursa
۳
۰
Tokat Belediye Plevne
Finished
۱۵:۳۰
Hatay B. Sehir
۰
۳
Arkas Spor Izmir
Finished
۱۶:۳۰
T.F.L Altekma
۰
۳
Bursa B.sehir Belediyesi
Finished
۱۸:۰۰
Thailand
VTL
Kasetsart VC
۰
۳
Nakhon Ratchasima College
Finished
۰۸:۳۰
Thailand
VTL Women
Khonkaen Star (W)
۳
۰
Salming RSU (W)
Finished
۱۱:۳۰
Nakhon Ratchasima (W)
۲
۳
Diamond Food VC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Italy
SuperLega
Trentino
۳
۰
VV Monza
Finished
۲۰:۳۰
Verona
۲
۱
Lube Civitanova
inprogress
۲۰:۳۰
GAS Sales Piacenza
۳
۲
Taranto
Finished
۱۸:۰۰
Emma Villas Siena
۳
۲
Padova
Finished
۱۸:۰۰
Greece
A1 Ethniki
Panathinaikos Athens
۳
۱
AONS Milon
Finished
۲۰:۰۰
Japan
V Challenge League 2
Veertien Mie
۳
۰
Tsukuba United
Finished
۰۶:۳۰
Hyogo Delfino
۰
۳
Daido Steel Red Star
Finished
۰۷:۳۰
Turkey
2. Lig Women
Antalya Aci Koleji (W)
۳
۰
Antalyaspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Eryaman Genclik (W)
۰
۳
Sultan Spor (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sariyer Belediyesi II (W)
۰
۳
Eczacibasi 2 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Academi (W)
۳
۰
Istanbul Bizimkent (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aksaray 1989 Spor (W)
-
-
Adana BSB (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Karayollari 2 (W)
۳
۰
Iller Bankasi II (W)
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie A2
Vibo Valentia
۳
۰
Tinet Prata DI Pordenone
Finished
۲۰:۳۰
Olimpia Bergamo
۱
۲
Materdomini Castellana Grotte
inprogress
۲۰:۳۰
Portugal
A1 Feminino
FC Porto (W)
۳
۱
Leixoes SC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vitoria SC (W)
۲
۳
Sporting CP (W)
Finished
۱۸:۳۰
SL Benfica (W)
۳
۰
Porto Volei (W)
Finished
۱۸:۳۰
AVC Famalicao (W)
۰
۳
SC Espinho (W)
Finished
۱۸:۳۰
GC Vilacondense (W)
۰
۳
Clube Kairos (W)
Finished
۱۸:۳۰
S.C. Braga (W)
۳
۲
Castelo de Maia GC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Boavista FC (W)
۱
۳
CS Madeira (W)
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Tauron Liga Women
Organika Budowlani Lodz (W)
۱
۳
Bielsko Biala (W)
Finished
۲۰:۰۰
Estonia
Esiliiga
Poltsamaa VK
۱
۳
Danpower/Voru
Finished
۱۹:۳۰
Bmf/Rakvere Vorkpalliklubi
۳
۱
EstNor/Kiili
Finished
۱۵:۳۰
Viljandi VK
۱
۳
Tallinna Spordikool
Finished
۱۸:۳۰
Poland
PlusLiga
LUK Lublin
۳
۱
BBTS Bielsko-Biala
Finished
۱۷:۱۵
Norway
Eliteserien Women
Koll (W)
۳
۰
NTNUI (W)
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
2. Division
Vestsjaelland 2
۳
۰
Gentofte 3
Finished
۱۶:۳۰
Aarby Volley
۰
۳
Gentofte Volley Wildcard
Finished
۱۳:۳۰
Aabenraa
۲
۳
Midtfyn VK
Finished
۱۴:۳۰
Team Vendsyssel
۳
۱
ASV Aarhus 4
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
VolleyLigaen Women
Holte IF (W)
۳
۱
Brondby (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
Superliga
Montana
۱
۳
VC Levski Sofia
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Divizia A1 Women
Dinamo Bucuresti (W)
۰
۳
Targoviste (W)
Finished
۱۶:۳۰
Stiinta Bacau (W)
۱
۳
Voluntari (W)
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
Extraliga Women
UKF Nitra (W)
۱
۳
Nove Mesto Nad Vahom (W)
Finished
۱۹:۳۰
SVK Pezinok (W)
۰
۳
VK Kupele Brusno (W)
Finished
۱۹:۳۰
VA Zilina (W)
۳
۰
Presov (W)
Finished
۲۰:۳۰
Philippines
Spikers Turf
NU Archipelago Builders
۰
۳
Navigators Iloilo
Finished
۱۳:۰۰
Imus
۳
۰
Philippine Air Force
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Superliga Women
Praia Clube/Banana Boat (W)
۳
۰
Sesi Bauru (W)
Finished
۰۴:۰۰
Fluminense (W)
۳
۱
Brasilia (W)
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Superliga
Araguari Ube Volei
۳
۲
Suzano Volei
Finished
۰۱:۳۰
Sada Cruzeiro
۳
۱
Apan Blumenau
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Serie A1
Paracao de Entre Rios
۱
۳
Policial de Formosa Voley
Finished
۰۰:۳۰
AMUVOCA
۰
۳
Ciudad de Buenos Aires
Finished
۰۳:۳۰
Obras de San Juan
۰
۳
UPCN San Juan
Finished
۱۶:۳۰
Defensores de Banfield
۲
۲
Paracao de Entre Rios
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Liga A1 Women
Club Nautico SA Rosario (W)
۰
۳
Banco Provincia La Plata (W)
Finished
۰۱:۳۰
Cef5 Voley La Rioja (W)
۰
۳
San Lorenzo (W)
Finished
۰۱:۳۰
Tucuman de Gimnasia (W)
۰
۳
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۰۳:۳۰
Europe
Baltic League
SK Jekabpils Lusi
۳
۲
Selver/TalTech
Finished
۱۷:۳۰
Daugavpilsi Univ
۳
۰
Parnu Vk
Finished
۱۹:۳۰
Bigbank Tartu
۳
۰
RTU/Robezsardze
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie A3
Farmitalia Catania
۲
۳
Shedirpharma Massa Lubrense
Finished
۱۸:۳۰
Pallavolo Bari
۳
۰
Normanna Aversa Academy
Finished
۲۰:۳۰
Marcianise
۲
۳
Sieco Service Ortona
Finished
۱۸:۳۰
Leo Shoes Casarano
۳
۰
Pallavolo Franco Tigano Palmi
Finished
۲۰:۳۰
Med Store Macerata
۲
۱
Gamma Chimica Brugherio
inprogress
۲۰:۳۰
Montecchio Maggiore
۱
۲
ErmGroup San Giustino
inprogress
۲۰:۳۰
Volley Garlasco
۱
۰
Da Rold Logistics Belluno
inprogress
۲۱:۳۰
Parma
۰
۱
San Dona di Piave
inprogress
۲۱:۳۰
Virtus Fano
۱
۰
Geetit Bologna
inprogress
۲۱:۳۰
Aurispa Libellula Lecce
۰
۰
Tuscania
inprogress
۲۲:۰۰
Finland
Mestaruusliiga Women
Arctic Volley (W)
۳
۱
HPK Hameenlinna (W)
Finished
۱۸:۳۰
LP Kangasala (W)
۰
۳
Oriveden Ponnistus Orivesi (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Elitserien
Orkelljunga VK
۰
۳
Floby
Finished
۱۸:۳۰
Uppsala
۳
۱
RIG Falkoping
Finished
۱۶:۱۵
Sodertelge VBK
۱
۳
Falkenberg
Finished
۱۸:۳۰
Austria
AVL
SG Raiffeisen Waldviertel
۲
۳
Ried
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
EuroMillions League
Waremme
۱
۲
Lindemans Asse Lennik
inprogress
۲۰:۳۰
Portugal
A2 Feminino
CD Fiaes (W)
۳
۰
Lusofona VC (W)
Finished
۲۰:۳۰
CR Piedense (W)
۳
۲
CN Ginastica (W)
Finished
۱۸:۳۰
Esmoriz GC (W)
۳
۰
VC Viana-Casa Peixoto (W)
Finished
۱۹:۳۰
Dumiense FC (W)
۲
۱
CF Belenenses (W)
inprogress
۲۰:۳۰
AAS Mamede (W)
۱
۰
Ala NunAlvares Gondomar (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Peelpush Meijel (W)
۰
۳
CSE VC Zwolle (W)
Finished
۱۸:۰۰
Denmark
1. Division East
Frederiksberg Volley
۳
۱
Grondal Wildcard
Finished
۱۴:۳۰
Amager II
۳
۰
KSV
Finished
۱۴:۳۰
VLI
۳
۰
Holbaek
Finished
۱۶:۰۰
Farum-Holte
۳
۰
DTU Volley
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB I
Szolnoki RK
۰
۳
TFSE
Finished
۱۶:۳۰
DEAC SNK KFT
۰
۳
Vegyesz Kazincbarcika
Finished
۲۰:۳۰
Fino Kaposvar
۳
۰
Kistext Budapest
Finished
۲۱:۰۰
Iceland
1 Division Women
Fylkir (W)
۳
۰
Huginn (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
1st Division
Sotra VK
۳
۲
NTNUI II
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Eliteserien
Koll
۲
۳
NTNUI Volleyball
Finished
۱۷:۰۰
Greece
National Championship U21
AO Kifisias U21
۲
۳
Panathinaikos U21
Finished
۱۷:۰۰
PAOK U21
۱
۲
Iraklis 1908 U21
inprogress
۱۹:۳۰
GS Kerateas U21
-
-
AEK Athens U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Denmark
1. Division West
IF Lyseng
۳
۱
Skovbakken
Finished
۱۷:۳۰
Ikast KFUM 2
۳
۰
Aarhus 1900
Finished
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga Sud Women
TV Dingolfing (W)
۳
۱
TV Planegg-Krailling (W)
Finished
۱۷:۳۰
SV Lohhof (W)
۰
۳
Altdorf (W)
Finished
۱۸:۳۰
Wiesbaden II (W)
۳
۱
Rote Raben Vilsbiburg II (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Elitserien Women
Goteborg (W)
۲
۳
Lunds VK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Mizunodeild
Stal Ulfur
۱
۳
Vestri
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premijer Liga Women
Sloboda Tuzla (W)
۲
۳
Zok Igman (W)
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
1. Division East Women
KSV (W)
۳
۲
Rosenlund (W)
Finished
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga Nord Women
BBSC Berlin (W)
۰
۳
Koln (W)
Finished
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga Sud
TSV Muhldorf
۱
۳
SSC Karlsruhe
Finished
۱۸:۳۰
VC Dresden
۲
۳
BV Gotha
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
Superliga Women
ZOK Osijek (W)
۰
۳
Marina Kastela (W)
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
Castelo de Maia GC
۳
۰
GC Santo Tirso
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Mestaruusliiga
Vantaa
۳
۰
Kyyjarven Kyky
Finished
۱۶:۳۰
Savo Volley
۳
۰
Loimu
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Superliga Women
Proton Saratov (W)
۲
۳
Minchanka Minsk (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Moscow (W)
۳
۱
Uralochka NTMK Ekaterinburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Superliga
NOVA Novokuybyshevsk
۰
۳
Belogorie Belgorod
Finished
۱۶:۳۰
Greece
National Championship U20 Women
Panellinios U20 (W)
۰
۳
AEK U20 (W)
Finished
۱۴:۰۰
Portugal
A2 Masculinos
AA Alunos
۳
۰
FC Calheta
Finished
۰۰:۰۰
Castelo Branco SC
۰
۳
CD Os Marienses
Finished
۱۴:۰۰
Adre Praiense
۰
۳
Clube Kairos
Finished
۱۵:۰۰
Famalicense
۰
۳
Associacao Ruinas Volei Clube
Finished
۲۰:۳۰
United States
NCAA Championship
Loyola Chicago Ramblers
۳
۰
Saint Francis Brooklyn Terriers
Finished
۰۳:۳۰
Russia
Liga Pro Women
Foksi-pro (W)
۳
۰
Sovy-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Foksi-pro (W)
۳
۲
Panthers-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong
Division 1 Women
Hip Hing (W)
۳
۰
CYT (W)
Finished
۱۰:۰۰
Belarus
Liga Pro
Molot-Pro
۳
۰
Plamya-Pro
Finished
۱۱:۲۵
Tornado-Pro
۱
۳
Alliance-pro
Finished
۱۳:۱۰
Turkey
1st League Women
Gaziantep Merinos (W)
۳
۰
Tarsus Belediyesi (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sakarya (W)
۳
۱
Canakkale Belediyesi (W)
Finished
۱۴:۳۰
Havran Fatih Bld (W)
۰
۳
Goztepe (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ciftlikkoy Belediyespor (W)
۰
۳
Yesilyurt (W)
Finished
۱۴:۳۰
TED Ankara Kolejliler (W)
۳
۰
Mihaliccik (W)
Finished
۱۴:۳۰
Eregli Belediyespor (W)
۰
۳
Lima Spor (W)
Finished
۱۵:۳۰
Muratpasa Bld (W)
۲
۳
Altinoluk (W)
Finished
۱۶:۳۰
Adam Voleybol (W)
۳
۰
OSB Teknik Koleji (W)
Finished
۱۷:۳۰
Bahcelievler BLD. (W)
۳
۲
Ankara Karayollari (W)
Finished
۱۸:۳۰
Europe
Baltic League Women
Voru VK/SK (W)
۱
۳
Jelgava/LU (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bigbank Tartu (W)
۳
۲
SUFA/DU (W)
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Amysoft Lycurgus Groningen
-
-
VCN
inprogress
۱۶:۳۰
Topvolley Limburg
۳
۰
Talent Team Papendal Arnhem
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
Tallinna Ulikool (W)
۰
۳
Viljandi Metall (W)
Finished
۱۴:۳۰
Uganda
National League A
KAVC
-
-
Tigers
Cancelled
۱۴:۳۰
Latvia
Nacionala Liga
SK RTU
۱
۳
VK Ventspils
Finished
۱۴:۳۰
SK Vecumnieki
۳
۱
VK Biolars Jelgava
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Vysshaya League A
Izhgtu-Dinamo Izhevsk
۳
۰
Universitet Barnaul
Finished
۱۴:۵۵
Dynamo Chelyabinsk
۳
۲
VC Tyumen
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Superliga 2
Madrid
۲
۳
Pinto
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Superliga Women
Sayre Mayser Gran Canaria (W)
۱
۳
Sanaya Libby's La Laguna (W)
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
1. Division West Women
Lyseng (W)
۳
۰
Skovbakken (W)
Finished
۱۵:۳۰
Esbjerg (W)
۳
۱
Bedsted (W)
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Superliga 2 Women
Premia de Dalt (W)
۳
۰
Esplugues (W)
Finished
۲۰:۳۰